Sevgili
% 25indirim

Sevgili

Sen Neredeysen Ben Oradayım
  • 24,00 TL18,00 TL

    hopi kampanyası
    0,90 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“SEVGİLİ” demek ilahi aşka katılmak demek…

 

Çiğdem Bayraktar Ör, “SEVGİLİ Sen Neredeysen Ben Oradayım” derken işte bu ilahi aşkın gizemini aralıyor.  Üstelik; bunu yaparken hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını,  önümüze çıkan herşeyde döngüsel bir devamlılık olduğunu kanıtlıyor ve içimizden yükselen sevginin gerçek kaynağına ulaşmaya çalışıyor.

Romanov ailesinin son Çarlarının tarihi kararları sonrası Osmanlı’ya sığınan Yahudiler ile dönemin değerlerini birleştiriyor. Sıcacık akan romanın kahramanı Sema, sahibi olduğu çiçekçi dükkânına ansızın gelen Margaret’in ardından kendine doğru keşfe çıkıyor.

Kitabın en değerli kısmını ise Sema’nın okudukça paylaştığı, çok büyük ve anlamlı öğretisiyle SUFİNİN BALIĞI oluşturuyor. Üç ayrı zaman diliminde devam eden SEVGİLİ’de yolunu kaybeden bir balığın SUFİZM penceresinden tasavvufi arayışları ve olaylar üzerinden hatırlatmaları insanın yüreğine işliyor. Kulaktan kulağa, kuşaktan kuşağa aktarılacak meselleri ve öğretisiyle UNUTULMAZ bir roman.

“ Dervişin açlığı boşuna, yoksulun kıtlığı dimağına değildir. Her eşyaya bir kader yüklenmiştir; her gayeye bir itibar… ”  Sufinin Balığı


Sör Siyonist

Sör Siyonist

Çiğdem Bayraktar Ör

13,2 TL
Biz Kimiz!

Biz Kimiz!

Çiğdem Bayraktar Ör

13,5 TL
Zoraki Demokrasi

Zoraki Demokrasi

Çiğdem Bayraktar Ör

13,5 TL
Staj

Staj

Çiğdem Bayraktar Ör

11,25 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.