• Seviyorsan Git Konuş Bence% 26indirim
    Seviyorsan Git Konuş Bence
    Seviyorsan Git Konuş Bence

Seviyorsan Git Konuş Bence

  • 12,00 TL8,88 TL

    hopi kampanyası
    0,44 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Seviyorsan Git Konuş Bence e-kitabı

“Kitap okumayı sevmiyorum ki ben, bunun filmi yok mu?” diyecek olanlara, bu hayat filminin yalnız bir kez çekileceğini ve aslında bu filmin başrol oyuncusunun kendisi olduğunu hatırlatan bu kitabı, önce kendinize, daha sonra bittiği gibi sevdiğiniz bütün namaz kılmakta zorlanan arkadaşlarınıza vermeye can attığınızı daha ilk sayfalarda hissedeceksiniz.

Sempatik ve sıra dışı anlatımıyla, gülerken duygulandığın birkaç saat...

Âlemlerin Rabbine olan samimiyet ve aşkının şiddetini arttıracak birkaç ipucu...

Manevi atmosferinin güçlenerek ibadetlerinde huşu ve huzuru yakalamana vesile birkaç satır...


Günümüzde insanlar, namaz kılmamak için birçok bahaneler üretmektedir. Bu bahanelerin başında da günlerin yoğunluğundan namaz kılmaya vakit kalmıyor başı çekmektedir. Fatih Yağcı, Seviyorsan Git Konuş Bence eserinde insanların içindeki sönük duruma getirilmiş olan namaz aşkını tekrar canlandırmak için sıra dışı bir anlatımla okuyucularının karşısına çıkıyor. İnsanın Rabbine karşı büyük bir sevgi duymasını ve bu sevgi ile namaza yönlenmesini sağlayacak olan bu eseri kendiniz okuduğunuz gibi yakınlarınıza da hediye etmelisiniz. Belki de bu değerli hediyeniz ile yakınlarınızın namaza başlamasına vesile olursunuz.

Bugünlerde İnsanlara ölüm gerçeği maalesef unutturulmak istenmekte ve insanların sadece dünya mallarına taparak dünya için yaşamasını sağlayacak sistem veya sistemler üretilmektedir. Fatih Yağcı, Seviyorsan Git Konuş Bence eserinde bu sistem veya sistemlerin kurbanı olan insanlara, ahirette size dünyada ne kadar mal edindiniz diye sorulmayacaktır. Ahirette sizi dünyada edindiğiniz mallarınızda kurtarmayacaktır. Ahirette sizi samimi olarak yapmış olduğunuz ibadetleriniz ve sırf Allah(c.c) rızası için dünya mallarınızdan fakirlere dağıttığınız hayırlarınız kurtaracaktır diyerek insanları namaza ve hayra davet ediyor. Bu davetini yaparken de günümüz insanına unutturulan ölüm gerçeğini onlara tekrar hatırlatıyor.

İnsanlar, bu dünyada çeşitli makam ve mevkilere gelebilirler. Memur olurlar, müdür olurlar, genel müdür olurlar, müsteşar olurlar, bakan olurlar, başbakan olurlar, cumhurbaşkanı olurlar ama en sonunda ceset olurlar. Fatih Yağcı, Seviyorsan Git Konuş Bence eserinde insanların ceset olduğu zaman eşitlendiği gerçeğini tokat gibi yüzümüze indirerek bize hakikati hatırlatıp, kendimize gelmemizi sağlıyor. Dünyada insan ömrü öyle sanıldığı kadar uzun değildir. İnsanların çocukluk hatıralarının bile daha dün gibi gözünün önünden gelip geçtiği düşünülürse ömrün su gibi akıp gitmekte olduğu daha iyi anlaşılır. Bu nedenle Fatih Yağcı Seviyorsan Git Konuş Bence eserinde ki mesajların çok iyi algılanması ve bu mesajların yaşama tatbik edilmesi gerekir. Aksi takdirde hem bu dünyada hem de ahirette halimiz hezeyan olur.

Fatih Yağcı, 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yazar, tüm eğitim hayatını İzmir’de tamamlamış ve İzmir gibi kozmopolit bir memlekette yaşamasına rağmen dininin tüm gereklerini yerine getirmeye dikkat eden bir insandır. Yazarın en büyük hedeflerinden biri iman hakikatlerini insanlara yaymaktır. 

Yorum Sayısı: 1

Namaz kılmak Müslümanlar için bir yük değil, Yaradınına karşı olan en büyük vazifesidir. Günümüzde genç nesiller incelendiği zaman namazdan oldukça uzak bir yaşam sürdüğü görülür. Fatih Yağcı, Seviyorsan Git Konuş Bence eserinde gençlerdeki bu büyük eksikliği gözlemlemiş olacak ki özellikle gençlere, namaz kılmayı sevdirecek olan bu eserini kaleme almıştır. Yazarın, bu eseri yazmasındaki tek hedefi bu eseri okuyan tüm gençlerin, severek ve büyük bir aşk ile namaz kılmalarıdır. Bu eseri...devamını oku

F
Fatih Yılmaz  -   27.06.2016