Sevmek Bahane Aşktan Kime Ne
% 10indirim

Sevmek Bahane Aşktan Kime Ne

  • 10,00 TL9,00 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Şairimizle bu kitabın sözleşmesini yaparken söyle bir anımız oldu. Tabi ki siz okurlar yazarı tanımak istersiniz; biz yayınevleri de sizlere tanıtmakla görevliyiz. Emine Hanım biraz kendinizden bahseder misiniz? Yapmış olduğunuz çeşitli etkinlikler, çalışmalarınız ve iş hayatınızı anlatın dedik ve şu cevabı aldık. "Ben burada kendimi tanıtmıyorum, Emine Şeker'i yazmayın. "Şiir sanatını, şiir sevgisini anlatın" demesine rağmen, Emine Şekerin bildiğimiz birkaç özelliğini sizlerle paylaştık. Buyrun kitap sizin.

Şairimiz Emine Şekerin şiir ve müzik sevgisi ilkokul yıllarında başlamıştır. Sosyal Bilimler Yüksek Okulu mezunudur. Özel şirketlerde insan kaynaklarında yönetic olarak görev yapmıştır. Yazarımız bir dönem ilizyonist Hasbora Güzelrüzgarın menejerliğin ve organizasyonuda yapmıştır. Smart çocuk televizyonunda yayınlanan Hasbora show programındaki çocuk yarışmacıların, yarıştığı şiir ve müzik yarışmalarında jüri başkanlığını yapmıştır. Beğeniyle okuyacağınız şiirlerinin güzel olma nedenlerinden biriside yazarımızın müziğe sevdalı olmasıdır.

Türk sanat müziği korolarında kolist olarak görev yapmaktadır. Sanata olan ilgisinden dolayı bazı tv dizilerinde de roller almıştır. Bir dönem İstanbul çocuk tiyatrosu gurubunda sahne almıştır.Kitaptaki şiirlerin çekici ve hayranlık uyandırdığını gözlemleyeceksiniz. Kendinizden mutlaka bir şeyler bulacaksınız. Şairimizin kitabının farklı olduğu ve fark oluşturacağını anlayacaksınız.Evrensel ve Toplumsal değerlere saygı sınırlarını aşmayan özgür düşüncelerle yazılmış bu şiirleri bir solukta okuyacağınız inancındayız. Bu kitap şiir sanatının tüm güzelliklerini size armağan ediyor.

Emine Şeker aşk ve sevdayı şiirlerinde anlatmasının yanında 'ALLAH'tan başka birine kul olmamalıyız ki! kimse bizi para veya makam karşılığında kendi maksatları için kullanmasın ve aşağılayamasın; imajını vurgulaması kitabın kapışılacağını bize ispatladı.
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.