Seyahat Terapi
% 25indirim

Seyahat Terapi

Seyahat Et, Sıhhat Bul...
  • 13,00 TL9,75 TL

    hopi kampanyası
    0,49 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Seyahat Terapi e-kitabı

İnsan hayatı ömür boyu bir arayıştır. O kapkaranlık okyanusta dalgalar bizi kâh o yana kâh bu yana atar, durur. Biz ise bize hayat bahşedecek bir ‘ada’nın hayali içinde yaşarız. Tüm arayış ve iştiyakların ardında o hayal yatar.


Rukiye Hanım’ın, “seyahatin iyileşmeye vesile olacağı, insanı yenileyeceği, insanın bir şeyleri daha başka görmesini sağlayacağı” görüşleri kitabın meydana çıkış dinamiğini oluşturuyor.


Seyahatin bazı önemli hususiyetleri, Rukiye Hanım’a has güzel bir haslet olan itina ve ciddiyet çeşitli başlıklar altında sunuluyor.


Asrımızda sanal bağımlılık, anlamsız tüketim, sahte kimliklere sığınma, narsisizmin her türlüsü ile baş etmeye çalışan bir insanlık var. Seyahati bu kaosa karşı bir şifa vesilesi olarak hayatınıza katmayı bir deneyin, Rabbü’l-Alemîn cemalini öyle bir gösterir ki, geriye kalan her sıkıntı teferruat olur...


Yorum Sayısı: 1

Görür görmez elime aldım. Önsözünü çok değer verdiğim ve takip ettiğim Dr. Mustafa Merter yazmış. Hemen satın aldım. Büyük bir keyifle okudum. Yazarın Aşk Acısı Nasıl Geçer adlı kitabını da okumuştum, harikaydı. Mutlaka okuyun. Bambaşka bir pencere açtı bana. Yaz tatilime bu farkındalıkla çıkmak için sabırsızlanıyorum.

M
Melike Öztürk  -   20.05.2016