Şeytan Çıplak
% 28indirim

Şeytan Çıplak

Yeni Dünya Düzeni Nasıl Yıkılır?
  • 24,00 TL17,28 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yeni dünya düzeni! Reklam, moda, kredi kartları, facebook’lar, twitter’lar, cep telefonları, ipad’ler, sentetik toksik yiyecekler, ‘güzellik’ ürünleri ve hatta ‘naylon mürşitler’ ile esir alınan beden ve ruhlar ordusu... Toplumları bir arada tutacak dini, kültürel, geleneksel ve yerel ne varsa tahrif etmeyi ana ilke edinen bir düzen! Allah’ı dışlayıp insanı yapayalnız bırakan modernizm! Şeytanın kurumsallaşmış formu!


Kainat şeyleştirildiği için, insan da şeyleşti. Girift, kirlenmiş, buhranlı ve şizofrenik bir hayatın içine itildik. İdeoloji ve bilim temelli ‘kurumsallaşmış kötülük’ bir virüs gibi sarıyor her yanımızı. Acı duyabilen her varlığa kasıtla şiddet uyguluyor. Parçalamaya çalışıyor tevhidi! Bedenimizin zikrini…


Mamafih kuşatıcı olan zulüm değil, haktır. Unutulmamalıdır ki, zalimin başarısı güçlülüğünden değil, bizim ona yüklediğimiz aşırı güç vehminden... Şeytan ve küresel mafya, insanları çocuklarıyla, rızklarıyla, gelecekleriyle, hatta iktidarlarıyla korkutur. Bize düşen, düşmana güç vehmetmek ve ona atfedilen sanal gücün büyüsüne kapılmak değil, kendi gücümüzün farkına varmaktır, Hz. Musa misali... Hz. Peygamber en zor anında yoldaşı Hz. Ebubekir’e ne diyordu: “Korkma! Allah bizimle beraberdir!”


Kemal Özer, sanal alemde binlerce kişi tarafından okunan yazılarını kağıda geçirdi. Bize hakikatin nesli olduğumuzu hatırlatmak için. Hannas’ın dehlizlerini aydınlatmak, “Şeytan çıplak!” demek için!


Müslüman’ın Diyeti

Müslüman’ın Diyeti

Kemal Özer

12,96 TL
Şeytan Ye Diyor!

Şeytan Ye Diyor!

Kemal Özer

19,44 TL
Ramazan Kitabı

Ramazan Kitabı

Kemal Özer

12,24 TL
Yaralı Karanfil

Yaralı Karanfil

Kemal Özer

27,68 TL
Baba ile Kız

Baba ile Kız

Kemal Özer

7,2 TL
Sevdalı Buluşma

Sevdalı Buluşma

Kemal Özer

8,2 TL
Sinemayı Seven Çocuk

Sinemayı Seven Çocuk

Kemal Özer

6 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.