• Şeytanın Eli% 34indirim
    Şeytanın Eli
    Şeytanın Eli

Şeytanın Eli

  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

West Hall’da insanlar gizemli bir şekilde ortadan kayboluyor ve bu vakalara dair kasabada çeşitli efsaneler dolaşıyordur. En tuhaf olaysa 1908 yılına dek uzanır. Sara Harrison Shea, biricik kızının ölümünden birkaç ay sonra evinin arkasındaki tarlada ölü bulunur.


Bugünse on dokuz yaşındaki Ruthie, annesi ve kız kardeşiyle birlikte Sara’nın evinde yaşamaktadır. Genç kızın annesi Alice, daima insanlardan uzak olmak konusunda ısrarcı bir tavır sergilemiştir. Ne var ki bu kararı, acı verici sonuçlara yol açar. Ruthie bir sabah uyandığında, annesinin kaybolduğunu fark eder. İpuçlarının peşine düşen genç kız, annesinin yatak odasındaki döşeme tahtalarının altına gizlenmiş bir kitap bulur. İçinde yazılanlar Sara Harrison Shea’ya aittir. Ruthie bu tarihi gizemin içine çekildiğinde, annesini arayan tek kişinin kendisi olmadığını da fark eder.


“Heyecanlı, gizemli ve korkutucu…”


- USA Today


“Klasik bir hayalet öyküsünde arayacağınız her şey bu kitapta.”


- Chris Bohjalian


“Bu yılın en ürpertici romanlarından biri… İnsanı âdeta içine çekiyor.”


- The Miami Herald


Yorum Sayısı: 1

Pdf olarak okudum bu kitabı ve cidden sattığı kadar varmış. Benim düşünceme göre kitap sizi öyle içine çekiyoki bi anda kendinizi kitabın içinde buluyorsunuz. Bir şans verin derim...

S
Selin Tunalı  -   23.05.2016