Shadowmaker

Shadowmaker

  • Geçici olarak temin edilemiyor
1. I-III-V Seed of Chaos
2. Cold Blood
3. Shadowmaker
4. Slow Burn
5. Hole In My Soul
6. House Of Chains
7. Riot Lights
8. Sea Song (You Waded Out)
9. Till Death Do Us Part
10. Dead Man's Eyes

Amplified

Amplified

Apocalyptica

32,5 TL
Cult Special Edition

Cult Special Edition

Apocalyptica

36,34 TL
Kurulduğu 1993 yılından bugüne, rock ve metal müziğini kendine has tarzıyla yorumlayan grup, beklenen albümleri "Shadowmaker" ile sizlerle...

Apocalyptica, yeni albümü "Shadowmaker"da; bu zamana kadar yazmış oldukları en güçlü enstrümantal bestelerini Franky Perez'in üstün vokal performansı ile harmanlayıp, sizlere mükemmel bir senfoni sunuyor!

Çelloda Eicca Toppinen, Paavo Lötjönen ve Perttu Kivilaakso ile davulda Mikko Sirén'in bulunduğu grup, en gizli tutkularını, heyecanla beklenen sekizinci albümleri "Shadowmaker"da sevenleriyle buluşturuyor. Daha önce yedi stüdyo albüm kaydeden grup, verdikleri kısa mola ile bu albümde yaratıcılıklarını üst düzeyde kullandıklarını ve bunu albümde kanıtladıklarını belirtiyor.

Albümde yapımcıları Nick Raskulinecz ve Franky Perez'le aynı müzikal dili kullandıkları için çok mutlu olduklarını belirten Eicca, çalıştıkları insanlarla inanılmaz bir uyum yakaladıklarını her fırsatta dile getiriyor. 12 şarkının yer aldığı albümde "Cold Blood", "Till Death Do Us Part", "Shadowmaker" ve "Slow Burn" gibi şarkılar ön plana çıkıyor.

Grubun üyelerinin felsefi duygularını, tutkularını, 22 yıllık müzik deneyimlerini paylaştığı, sınırları zorladıkları ve içlerindeki en iyiyi yapma arzusuyla ortaya çıkardıkları albümleri "Shadowmaker", her kesimden müzikseverin beğenisine sunuluyor.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.