Şiirler

Şiirler

Hicret ve Tenha Sözler
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Yedi Güzel Adam"ın güzellerinden, eğitimci-düşünür-fikir adamı-şair Akif İnan'ın yayınladığı iki şiir kitabı, "hicret" ve "tenha sözler", tek bir kitap çatısı altında toplandı, bu eser ortaya çıktı.


Dolu dolu yaşadığı yıllar boyunca, şairin kendi süzgecinden geçmiş, 100'e yakın şiir, bu eserle birlikte okurlarla yeniden buluşuyor.


Yorum Sayısı: 2

Olayların kuşatması altındaysanız. Bir yoğun hü­zün ağmaktaysa üstünüze günler, saatler bunalımın otağını kurmuşsa içinizde, sıkıntı bezirganı haraca bağlamışsa sizi. Aczden başka sermayeniz kalmamış gibiyse. Dualar, yüreğinizin semtine uğramadan çıkı­yorsa ağzınızdan. Kendi sesiniz bile yabancı düşüyor­sa kulaklarınıza. Şiir okumalısınız.

M
Muhammed Kaan Yüce  -   18.02.2016

M. Akif İnan, Şiirler eserinin içeriğindeki şiirleri okudukça şairin ne büyük bir dava adamı olduğunu daha iyi idrak ediyorsunuz. Şair, yedi güzel adamdan biri olmayı sonuna kadar hak ettiğini bu eseri ile okurlarına göstermiştir. Bu eserin içeriğinde yer alan şiirleri okudukça mana alanında çok büyük derinliklere dalacak ve günümüzde insanların ruhlarına mananın değil de maddenin hakim olmasına çok hayıflanacaksınız. Bu şiirler, bizlere dava adamı yetiştirmenin önemini gösterdiği gibi günümüz...devamını oku

Z
Zerrin Kor  -   27.06.2016