Şimdi Anladım!
% 25indirim

Şimdi Anladım!

Perakende ve Kısıtlar Teorisi
  • 22,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu Kitap Perakendede, Çok Satan "Amaç" Kitabının Üretimde Yaptığı Etkiyi Yapacak.


Amaç kitabı, üretim yapan bir fabrikayı hikâye ediyordu. Şimdi Anladım! ise perakendeyi ele alıyor. Mağazaya giren insan sayısı, tedarik zinciri, satınalma ve nakliye sorunları, ürün eksiklikleri, müşteri memnuniyeti gibi konular, Amaç'ın yazarı tarafından yine bir roman şeklinde aktarıyor.


Eliyahu Goldratt'ın Kısıtlar Teorisi bu romanın örgüsünde de yer alıyor; ancak okur romanın kahramanlarıyla birlikte süreci yaşıyor ve çözümü birlikte buluyorlar.


Eli Goldratt'ın ilk romanı Amaç gibi, Şimdi Anladım! kitabını da elinizden bırakamayacaksınız.


Dr. Goldratt perakende endüstrisinin özündeki kökleşmiş sorunları ele alıyor:  • Satış tahminlerindeki düşük doğruluk oranı

  • Çok uzun temin süreleri

  • Perakendecilerde bazı ürünlerden yeterince yokken, bazılarından gereğinden fazla olmas

  • Bugünün lojistik yaklaşımının, tedarik zincirindeki stokları, olması gereken yer ve zamanda hazır bulunduramamasıBusiness Week dergisi tarafından dâhi ve Fortune Magazine tarafından guru ilan edilen Eliyahu Goldratt'ın çok satan iş romanı Amaç, tam 21 dile tercüme edildi ve satışı 5 milyonu geçti. Türkiye'deki birçok işletme ve iktisat fakültesi öğrencisinin de başucu kitabı olan Amaç, "yüz bin" satış rakamına ulaşan ve yeni baskılar yapmaya devam eden birkaç iş kitabından biri.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.