Şirketinizi Geleceğe Taşıyın
% 19indirim

Şirketinizi Geleceğe Taşıyın

İnternet Toplumunda İşletme Stratejisi
  • 15,00 TL12,15 TL

    hopi kampanyası
    0,61 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Bu kitap, müşterileri anlama konusunda Uçurumu Geçmek'ten bu yana benimsenen en mantıklı yaklaşımı sunuyor. İnterneti herkesin ciddiye alması gerekir! Büyük bir şirketin ilgili bölümü bile Siegel'in altı toplantısını uygulayarak bu yeni, birbirine bağlı iş dünyasında, genç bir teknoloji şirketi gibi davranmaya başlayabilir."
- Don Ferguson, IBM Proje Müdürü-

"David Siegel'in gelecek vizyonu sarsıcı. Ve doğru. Geleceğin bağımsız birimleri bugünün büyük şirketlerinden daha güçlü ve çevik olacaklar. Bu kitabı, yeni internet ekonomisine atılmaya hazır olan herkese öneriyorum."
- Robert Simon-
Girişimci ve Risk Sermayecisi

Gelişen internet olanakları, web sitelerinin yarattığı fırsatlar; şirketlerin kendi dönüşümlerini gerçekleştirmeleri için elverişli olanaklar sunuyor. Bu aşamada eski dünya/yeni dünya ikilemi yaşanıyor. Eski dünyada işletmeler "arz güdümlü" olarak nitelenirken, yeni dünyada işletmeler "müşteri güdümlü" olarak tanımlanıyor. Müşterinin yönlendirdiği işletmeler birçok şirketi birer dünya devi haline getiriyor.

David Siegel, 2010 yılına kadar internet ortamındaki gelişmeleri de dikkate alarak, şirketlerin nasıl dönüştürübileceğini ve başarının geleceğe taşınabileceğinin reçetesini sunuyor... Özellikle internetin sadece bir araç olarak görülmesinin yanılgı olacağını belirtiyor. İnternetin sonsuz olanaklar içeren bir çalışma ve camia olduğunu vurguluyor.
(Arka Kapak)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.