Siyah Kar
% 31indirim

Siyah Kar

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Zaman adeta sihirli bir değnek gibidir. Ya tamamen olacakları değiştirirsiniz ya da geçmişin gölgesini…


“Son bir kez daha gördüm karlar arasındaki yüzünü. Bu kez konuşmadı. Menekşe gözleri her şeyi açıklıyordu. Çok geç kaldın diyordu sanki. Çok geç kaldın.”
İkizlerin birbirini hissettikleri söylenir. Tıpkı gazeteci Jillian Chambord’un, korkunç bir rüyadan karlı sabaha uyandığında ikizi Isla’nın başının dertte olduğunu hissettiği gibi. Yollarını ayırdıktan altı sene sonra Samuel Kelly’nin dedektif olarak Jillian’ın karşısına çıkması iyiye işaret değildir. İkizi Isla, iki genç kızla birlikte İsviçre’den Paris’e giden gece yarısı ekspresinden kaçırılmıştır.


Jillian, acı bir geçmişi paylaştığı ikizini bulmaya çalışırken, Yılbaşı Arifesi’nde tarihin yeniden yaşandığını keşfeder. Çünkü 1937 yılında Isla gibi başka bir genç kız iki kişiyle birlikte aynı trenden kaçırılmıştır. Jillian ve Samuel, olayı çözmek için gece yarısında Doğu Ekspresi treninde yolculuk ettiklerinde kendilerini çok farklı bir durumda bulurlar. Onlar artık 1937 yılındadır… Jillian bu zorlu yolculukta ikizini kurtarmaya çalışırken, Samuel’e olan hislerini dizginleyebilecek midir? Dahası artık onlar için bir gelecek var mıdır?


Siyah Kar, muhteşem kurgu ve etkileyici anlatımıyla aile bağlarının önemini vurgulayan, sevdiklerimiz için neleri göze alabileceğimizi gösteren zaman ötesi bir roman.


Yorum Sayısı: 3

Kapak tasarımı ve püsküllü kitap ayraçlarıyla gönüllere taht kuran Arkadya yayınları, son kitabı Siyah Kar ile yine harikalar yaratmış . Yaklaşık 280 sayfa ama çabucak okunan hikayesi ve ilginç kurgusuyla sizi içine çekiyor.Güzeldi.....

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016

Başlangıçta biraz aşk, çokça dedektiflik sinyalleri veren kitap; sayfalar ilerledikçe okuyucuyu güçlü bir kulvardan şaşırtıyor: Zaman Yolculuğu. Hepsi bir arada nasıl olur demeyin. Olmuş. Üstelik çok da harika olmuş.

B
Burcu Balaban  -   16.02.2016

Kapak tasarımıyla hayranlığımı kazanan,romantik kısımlarının biraz azaltılmasını istediğim gizemli bir kurguyu zaman yolculuğu ile birleştiren bir kitap Siyah Kar.

G
Gül Özdemir  -   05.02.2016