Siyah Sancak

Siyah Sancak

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Siyah Sancak, yeryüzünde yaşayan Müslümanların maruz kaldıkları zulümlerden yola çıkılarak oluşturulan, sözde İslam ülkelerinde yaşayan kafirlerin bu ülkelerde başlattıkları isyan girişimlerini bastıran, onları ve kurmuş oldukları örgütleri deşifre eden birkaç Müslümanın mücadelesini, bu örgütlerin de Müslümanlarla imtihanını anlatmaktadır.

Siyah Sancak hiçbir şekilde örgüt, dergah, tarikat, resmigayri resmi kurum, kuruluş veya herhangi bir devlet adına hizmet vermemektedir. Hiçbir şekilde bunlardan yardım almamış veya yardım talep etmemiştir. Siyah Sancak günümüze kadar içinde bulunan birkaç Müslümanın bir araya gelip Müslümanların zulüm gördüğü, katledildiği, esir alındığı topraklarda bu eylemleri başlatanların karşısında durmuş, medyada görünenin yanısıra görünmeyen operasyonların da gizli eri olarak Müslümanlara karşılıksız hizmet vermiştir.

Şehit edilen Siyah Sancak erlerinin vasiyeti üzerine yazılan “Siyah Sancak” asıl sahiplerinden Müslümanlara, İslam Alemine bizden bir armağandır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.