Size Bir Sır Vereceğim
% 25indirim

Size Bir Sır Vereceğim

Çağrı; Umre Gecesi Sır Rüya
  • 20,00 TL15,00 TL

    hopi kampanyası
    0,75 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Rüyalar aleminin sırrını çözdükten sonra bir yerde bir rüya göreceksin ve tüm dünyan değişecek. Hayatında muhteşem bir değişim isteyenlere ithaf olunur.


"...anladın mı Tekin? Sakın ha sakın unutma, bu sözleri çok iyi düşün. Anla Umre'nin içindeki sırrı. Müslümanlar, Umre'nin aslında ne olduğunu unuttular. Umre'nin niçin yapıldığını, kimi ziyaret ettiklerini ve bundaki müthiş sırrı unuttular. Ah bir bilselerdi Umre'nin, buluşma, kavuşma olduğunu. Ziyaret ettiğin ev sahibiyle rüya aleminde buluşma, konuşma olduğunu. Hoş artık rüyanın ne olduğunu bilmiyorlar ya..."


Yorum Sayısı: 1

İnsanlar, günümüzde maalesef Umre ziyaretini turistik bir gezi olarak algılamakta ve gidip geldikten sonrada etrafındaki insanlara, Paris’i, Londra’yı v.b. anlatır gibi Mekke ve Medine’yi anlatmaktadır. Ya hissettikleri ne olacak? Bunu anlatan yoktur. Çünkü niyet farklı olunca gerçek haz da alınamıyor. İnsanlar, Umre ziyaretinin Peygamber Efendimizle bir buluşma olduğunun, Mekke ve Medine’de bastıkları topraklara bir zamanlar Peygamber Efendimizin bastığının, orada soludukları havayı bir...devamını oku

Ö
Özge Rahat  -   27.06.2016