Socrates - Sayı 4
% 1indirim

Socrates - Sayı 4

Düşünen Spor Dergisi (Temmuz 2015)
  • 10,00 TL9,90 TL

    hopi kampanyası
    0,50 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Caner Eler'in yayın yönetmenliğini üstlendiği derginin dördüncü sayısında, yazılarıyla Mahir Ünsal Eriş, Uğur Meleke, Harun Tekin, Feridun Düzağaç, Sinan Güler ve Kanat Atkaya gibi isimler yer alıyor.

Socrates'in Temmuz sayısında Roberto Carlos, Sasha Djordjevic, Halis Karataş, Roberto Hilbert ve Ekrem Memnun'la yapılmış röportajlar bulunuyor. Derginin bu ayki teması ise 'Aşk' üzerine. Novak Djokovic, Rafael Nadal ve Roger Federer'in tartışıldığı bölüm Temmuz sayısının öne çıkan konularından biri.

Socrates'in dördüncü sayısı, tüm bunların yanı sıra Mirgün Cabas'ın doldurduğu kupondan, Beat Kuşağı'nın sesi Jack Kerouac'ın Amerikan futboluyla ilişkisine, Miles Davis'ten Jean-Philippe Toussaint'ın kaleminden Zinedine Zidane portesine kadar birçok doyurucu içeriğe sahip.

Kurumsal kimliği ve tasarımını TBWAIstanbul’un hazırladığı derginin, kreatif direktörlüğünü ise Volkan Karakaşoğlu ve Hüseyin Sandık üstleniyor.


Socrates Düşünen Spor Dergisi Sayı 4 meraklıları tarafından büyük ilgi görerek tam gaz yoluna devam edecek gibi duruyor. Dergi, 4. sayısı ile piyasaya sürülmüş kısa vadeli bir yatırım olmadığını gösterdi. Derginin 4. sayısı da zengin içeriği ile piyasada yer alan diğer spor dergileriyle kıyasıya mücadele edecektir. Socrates Düşünen Spor Dergisi Sayı 4, Caner Eler’in yayın yönetmenliği ile piyasada ki yerini aldı. Derginin Temmuz ayında yayınlanan 4. Sayısının köşe yazarları bölümünde değerli yazılarıyla Mahir Ünsal Eriş, Uğur Melek, Harun Tekin, Feridun Düzağaç, Sinan Güler ve Kanat Atkaya yer almıştır. Yazarlar, köşe yazılarında ele aldıkları konularla derginin isminden de anlaşılacağı üzere okurlarını derin düşüncelere sevk etmişlerdir. Derginin Temmuz ayında yayınlanan dördüncü sayısında Roberto Carlos, Sasha Dijordeviç, Halis Karataş, Roberto Hilbert ve Ekrem Memnun gibi spor camiasının tanınmış simalarıyla spor üzerine çok önemli ve bir o kadar da anlamlı röportajlar yapılmıştır. Spor dünyasının bu tanınmış simaları bu röportajlarda spor hakkındaki değerli düşüncelerini okurlarıyla paylaşmışlardır. Sporun kardeşliğin ve barışın simgesi olduğunu bir kez de onlar tekrarlamıştır. Socrates Düşünen Spor Dergisi Sayı 4 teması ise aşk üzerine kurgulanmıştır. Derginin bu sayısında okurun ilgisini çekecek bölümlerden biri ise Novak Djikoviç, Rafael Nadal ve Roger Federer’in tartışıldığı kısım olacaktır. Derginin bu sayısında Mirgün Cabas’ın doldurduğu kuponunda öne çıkması beklentiler arasındadır. Ayrıca Beat Kuşağının gür sesi Jack Kerouac’ın Amerikan futbolu ile olan ilişkisi de derginin Temmuz sayısında masaya yatırılmaktadır. Fransız futbolunun gönüllere taht kurmuş yıldız ismi Zinedine Zidane’ın portresi de derginin dördüncü sayısında okurları beklemektedir. Socrates Düşünen Spor Dergisi Sayı 4, zengin içeriği ile okurlarının spor kültürüne önemli katkılarda bulunacaktır. Sporu küfür ederek stres atma aracı olarak gören ülkemizdeki zihniyete karşı savaş açmış olan dergi, dördüncü sayısı ile de okurlarının spor konusundaki ufkunu genişletecektir. Bu tip değerli dergilerin yayın hayatına devam etmesi spor camiasına çok önemli katkılar sağlayacağından bilinçli olarak sporla uğraşan herkes tarafından mutlaka desteklenmesi gerekir.
Yorum Sayısı: 1

Düşünen spor dergisi olan Socrates, Temmuz 2015’de aşk teması üzerine çıkan dördüncü sayısıyla okurlarıyla buluşuyor. Derginin bu ayki sayısını Mahir Ünsal Eriş, Feridun Düzağaç, Uğur Meleke, Harun Tekin, Kanat Atkaya ve Sinan Güler gibi isimler yazılarıyla renklendiriyor. Bu ayki sayının röportaj bölümünde ise Roberto Carlos, Halis Karataş, Ekrem Memnun, Roberto Hilbert, Sasha Djordjevic ile yapılan röportajlar, spora bakış açınızda ufkunuzu açacaktır. Derginin bu ayki sayısında kuponu...devamını oku

O
Orhan Daman  -   27.06.2016