Sofia
% 25indirim

Sofia

  • 10,00 TL7,50 TL

    hopi kampanyası
    0,38 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Elinizdeki bu eser; sıradanlık, avamlık, bohemlik ve popülizmin gölgesinde gökselleşen yüce bir tutkunun tezahürü, romantik bir souldur.

Karadeniz'in en güzel liman kentlerinden biri olan Samsunda başlayan ve zamana mesafeye yenik düşen bir serüvenin, aşk öyküsünün dışa vurumu olarak da nitelendirilebilecek olan bu eser baştan aşağı Romantik doneler ve temsillerle doludur. Temel olarak yazarın sevdiği kıza tutkulu bir şekilde bağlılığını konu edinmekle birlikte, Almanya'nın Kuzey kentlerinden birisi olan Bremen ve Alanya arasında geçen süreçte sosyokültürel ve ekonomik çatışmaların gölgesinde yok olan sonsuz bir aşkın hikayesidir. ...

Bu, değişen değer yargıları, sosyokültürel farklılıklar, çatışmalar, ritüellere ve binlerce kilometrelik mesafeye rağmen imkansızın resmini çizmek gibidir. Uğraş gerektirir bedel gerektirir çünkü sıradan popülist, fizyokratik bir ilişki olmanın ötesinde Romantik bir bağlılık ve bağımlılık halidir ve Johann Christoph Friedrich von Schiller'in küçük sarı bir kitabına damlayan birkaç damla parfümle başlamış bir hayata yayılmıştır. Aşk soylu bir ruh gerektirir.
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.