Şok
% 20indirim

Şok

  • 29,50 TL23,60 TL

    hopi kampanyası
    1,18 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Uykusuz Gecelere Hazır Olun!

Laura, yüzü dövmeyle kaplı bir adam tarafından kaçırılır ve birbirine benzeyen kadınların cesetlerinin sergilendiği bir odaya hapsedilir. Kadınların hepsi Laura’ya benzemektedir… Fakat adam onu öldürmez ve kısa bir süre sonra da serbest bırakır.

Laura’dan haber alamayan Jan, yıllar sonra bulduğu eski aşkının başına bir şey geldiğine emin olmasına rağmen kimseyi buna inandıramadığı için kadının izini tek başına sürmeye karar verir. Ancak dövmeli adamın uyarısı gecikmez. Jan, Berlin’e döndüğünde buzdolabında komşusunun cesediyle karşılaşır, kadının alnına kanlı bir mesaj yazılmıştır: LAURA DEĞİL.

Jan, Laura’nın geçmişine indikçe dehşet verici gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Üstelik sevdiği kadını ararken hem polislerden hem de psikopat bir katilden kaçmaktadır. Kendisini bekleyen karanlık bir uçuruma doğru sürüklenirken cevabını öğrenmek istediği tek bir soru vardır: Laura aslında kimdir?

 

“Baştan sona hiç düşmeyen temposuyla nefesinizi kesecek bir psikolojik gerilim…” -Denglers-buchktirik.de

“Elinizden bırakamayacağınız bir kitap… Bittikten sonra uzun süre gözünüze uyku girmeyecek.”  -Krimi-couch.de

“Zekice kurgulanmış bir gerilim… Her sayfada yeni bir sürprizle karşılaşmaya hazır olun.” -Westdeutsche Zeitung


Yorum Sayısı: 2

katilin kim çıktığına çok şaşıracaksınız. kurgusu olsun karakterleri olsun her şeyi çok mükemmeldi.

S
Sevval Akman  -   11.06.2016

Başlarda kitaba odaklanmakta zorlandım. Geçmişle şimdiki zaman arasında sık sık gidip geldiği için karıştırmaya başladım. Ama sayfalar ilerledikçe kitaptan kopamadım ve ilginç olaylar geliştikçe merakla okudum.Güzel ve bir o kadar da akıcı dille yazılmış değişik bir romandı.Tavsiye ederim okuyun bence. .

N
Nuray Durmuş  -   08.04.2016