Sokağa Renk Kat

Sokağa Renk Kat

Her Yaş İçin Boyama Kitabı
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Galata Kulesi'ni verselerdi size, nasıl boyardınız onu? 
Peki herhangi bir yeri ya da sokağınızı?
Belkide hergün içinden geçtiğiniz caddeleri, ayak bastığınız taşları ve oturduğunuz kafeleriyle şehri baştan yaratın!
Sokağa kendinizi katın; bakın neler çıkacak ortaya!


Sokağa Renk Kat, kolektif olarak hazırlanmış insanların dünyasını renklendirmeyi amaçlayan bir eserdir. Her insan yaşadığı çevrenin kendi zevklerine uygun renklerle boyanmasını ister. Sokağa Renk Kat, insanların bu istekleri düşünülerek hazırlanmış, insanlara yaşam enerjisi veren bir eserdir.

Birisi size yaşadığınız şehri veya en azından sokağı istediğiniz renklere boyama fırsatı verse, ne kadar sevinirdiniz değil mi? Birisinin size böyle bir fırsatı vermesi çok zor bir ihtimal olsa bile Sokağa Renk Kat eseri ile bunu başarabilirsiniz. Boyalarınızı elinize alıp, şehir ve sokakları boyayarak hayallerinizdeki şehir ve sokakları yaratabilir ve yaşadığınız şehrin ve sokağın sıkıcı havasından bir müddet de olsa uzaklaşabilirsiniz.

Bir gün Galata Kulesini ziyarete gittiniz. Galata Kulesini gezerken içinizden şöyle bir ah şu Galata Kulesinin boyama işini bana verselerdi ne güzel renklere boyardım diye geçirdiniz. Sokağa Renk Kat eseri ile içinizden bu geçenleri gerçeğe dönüştürmeniz mümkün desek inanır mıydınız? Buna inanın ve boya kalemlerinizi elinize alarak oturun Galata Kulesini kendi zevkinize göre boyayın.

Her insanın renk zevki ayrı olduğundan dolayı her insan gittiği yerde önce renklere takılır ve burası bu renge boyansa ne kadar güzel olurdu diye düşünür. Eminönü’ne gitseniz orayı ayrı bir renge boyamak istersiniz, Kız Kulesine gitseniz orayı ayrı bir renge boyamak istersiniz, Haydarpaşa Garına gitseniz orayı ayrı bir renge boyamak istersiniz, hatta bir eve misafirliğe gitseniz o evi de ayrı bir renge boyamak istersiniz. O halde istemekle kalmayın ve boya kalemlerini elinize alarak Sokağa Renk Kat eserinin başına geçin.

İnsanlar, genellikle yaşadığı sokakları ve şehirleri beğenmeyerek hep başka sokaklara ve şehirlere özlem duyarlar. Sanki yaşadıkları özlem duydukları o şehirlere gittiklerinde mutlu olacaklar. Yine mutlu olamayacaklar. Çünkü bir şehirde ve sokakta aradığı renk uyumunu orada da bulamayacaklar. Bu sorunun bir tek çözümü Sokağa Renk Kat eserinde mevcuttur. Alın boya kalemlerinizi elinize ve Sokağa Renk Kat eseri ile yaşadığınız sokakta ve şehirde istediğiniz renk uyumunu oluşturun.

Sokağa Renk Kat eseri ile yaşadığınız şehre, gittiğiniz mekanlara ruhunuzu katın ve kendinizi mutlu edin.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.