Sony MDR-XB950AP Telefon Uyumlu Extra Bass Kulaklik

Sony MDR-XB950AP Telefon Uyumlu Extra Bass Kulaklik

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri

Sony MDR-XB950AP Extra Bass Akıllı Telefonlarla Uyumlu Kulaklık

 

Güçlü bas ses verir, akıllı telefon dostudur

 

Hiçbir aramayı kaçırmadan en derin ritimleri duyun

Her güçlü ritmi ve bası hissedin. Kulağa iyi oturan ve kulağı saran tasarımda bulunan güçlü 40 mm neodimyum sürücüler, yüksek ses seviyesinde bile derin, dengeli ses verir. Kablo üstü kumandayı ve mikrofonu kullanarak her yerde eller serbest arama yapın

 

Yoğun baslar

Güçlü bir sürücüyle dans etme isteği uyandıran sarsıcı ritimleri hissedin.

 

Geniş frekans tepkisi

3Hz-28.000Hz geniş ses aralığıyla alçak bas sesleri ve güçlü vokalleri duyun.

 

Sesi yalıtın

Gelişmiş doğrudan titreşim yapısı, kulaklarınızın etrafında akustik yalıtım oluşturarak bas seslerin dışarı sızmasını önler. Derin, dengeli ritimler için Bass Booster düşük frekanslı sesleri güçlendirir.

 

Ritmin tadını çıkarın

Beat Response Control, net ve bozulmayan baslar için özel şekilli havalandırma delikleri kullanır. Bu delikler, düşük frekanslı hava akışını optimize ederek derin ritimleri ve vuruşlarını hassas şekilde üretir.

 

Tam konfor

Saatler boyunca şık bir şekilde takın

Dansa hazır bu kulaklık, müziğin sizi götürdüğü her yerde tam ve konforlu uyum için yumuşak kafa yastıklı metal kafa bandına ve kulağı saran kulaklık yastıklarına sahiptir. Gövdesinde alüminyum kullanılmıştır. Bu hafif, fakat sağlam malzeme, birinci sınıf görünüm ve his sunarken güçlü ritimler için titreşimi bastırır.

 

Akıllı telefonunuz için ideal

Müzik dinlerken iletişim halinde kalın

Sökülebilir kablonun üzerinde kullanışlı bir kumanda ve mikrofon bulunur. Bu sayede Android akıllı telefonunuz veya iPhone'unuzda eller serbest görüşme yapabilirsiniz.

 

Müziğinizi kişiselleştirin

Sony SmartKey uygulamasıyla Xperia akıllı telefonunuzun müzik işlevlerini kolayca yapılandırabilirsiniz. Kulaklığınızdan müziği başlatın, duraklatın, parça atlayın ve ses seviyesini değiştirin.

 

Aramalarınızı kontrol edin

Arama tuşunu Xperia akıllı telefonunuz için özelleştirin. Kablo üstü kumandayı kullanarak arama yanıtlayın, sonlandırın veya ses seviyesini ayarlayın. Tüm bunları Sony SmartKey uygulamasıyla yapabilirsiniz.

 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.