Sosyete Masörü-Bay X'in Anıları

Sosyete Masörü-Bay X'in Anıları

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

SOSYETE MASÖRÜ "Bay X" in Anıları

"Bay X' in varlığından haberdar olduğumda," diyor AYŞE ARMAN; "henüz ortada yazılmış bir kitap-mitap yoktu. Bir adam var, iyi masajcı. Ben bu kadarını biliyorum. Bir de hakkında dolaşan efsaneleri. Peşine düşüyorum. Ama konuşmak istemiyor. İlk reddedilişim değil! E, n'apalım, hayatta herkesle röportaj yapabilirsin diye birşey yok. Boynuna çökecek halim de. Bir masajcıdan ne beklersin? Teknik masaj anlatmasını. Hiç alakası yok! Bay X, bu meslekte bol miktarda anı biriktirmiş...."
Bay X, Hürriyet' te yaymlanan söyleşisinde AYŞE ARMAN' ın sorularını şöyle yanıtlıyordu: Kitapta isimleri baş harflerle geçiştirmenizin sebebi nedir? Olaylar bilinsin ama isimler değil. Ayıp olur. Neden kendinizi "Bay X" olarak isimlendirdiniz? Bu (Vehbi Koç' un kızı ) Sevgi Gönül' ün fikriydi. "Gerçek adınla seni kim ne yapsın, biraz gizemli ol" demişti. Benim VIP müşterilerim var. İmtihandan geçiyorsunuz. Sınıfta kalırsanız Koç Ailesi' ne de Simavi Ailesi' ne de masaj yapamazsınız. Simaviler sayesinde İngiltere Kraliçesi' nin kardeşi Prenses Margaret' a bile masaj yaptım.

Ne dersiniz? Sosyete masörü Bay X' in anıları sosyeteyi karıştıracak mı? Muhabirler, kimliğini ustaca gizleyen Bay X' in kimliğini ortaya çıkarabilecekler mi? Bay X'in anılarında adlarının baş harfleriyle söz ettiği sosyetikler kimler? Ya 'sosyetik gay' ler, 'sosyetik lezbiyen' ler?


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.