• Söylemeyeceğine Söz Ver% 34indirim
    Söylemeyeceğine Söz Ver
    Söylemeyeceğine Söz Ver

Söylemeyeceğine Söz Ver

  • 22,00 TL14,52 TL

    hopi kampanyası
    0,73 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Jennifer McMahon'un sıra dışı romanı Söylemeyeceğine Söz Ver arkadaşlık, aile, bağlılık ve ihanet üzerine yazılmış gerilim dolu, derin iç görüsü ve güzelce örülmüş geçmişiyle kesinlikle unutulmaz bir kitap ve bir cinayet romanından fazlası.


Bu unutulmaz güzellikteki romanda, bir kadının geçmişi ve geleceği karşı karşıya gelerek beklenmedik sonuçlara yol açıyor.


Kırk bir yaşındaki okul hemşiresi, Alzheimer hastası olan annesi ile ilgilenmek için kırsaldaki evine dönmüştür. Geldiği ilk gece bir cinayet olur ve küçük bir kız öldürülür. Bu olay, kadının çocukluğunda yaşanan bir başka cinayete esrarengiz biçimde benzemektedir. Sınıf arkadaşları tarafından "Patates Kız" denilerek alay edip dışlanan yoksul arkadaşı Del de otuz yıl önce aynı şekilde öldürülmüştür. Del'in katili asla bulunamamış, o günden sonra küçük kız, hayalet hikâyeleri ve efsanelerde ölümsüzleşmiştir.


Şimdi, yeni cinayetin soruşturması kahramanımızı karşı konulamaz bir şekilde içine çekerken, geçmişi ve geleceği korkunç, beklenmedik bir şekilde bir araya geliyor. Çünkü hiçbir şey göründüğü gibi değil… Ve gençliğinin hayaletleri unutulmaktan çok uzak.


"Bir hayalet hikayesi, polisiye ve büyümek üzerine bir masal, bu kitap sizi yetişkinlerin arkadaşlık, ihanet ve cinayetle dolu çarpık dünyasına götürüyor. Jennifer McMahon'un bu heyecan dolu kitabı, bir sonrakini hevesle beklemenizi sağlıyor."


- Pam Lewis


"Bu kitaba bayıldım. Eğlendim, korktum ve bitene kadar onun esiri oldum. Elimden bırakamadım."


- Sara Gran


"İyi kurgulanmış, sürükleyici ve eğlenceli."


- Kirkus Reviews


Yorum Sayısı: 2

Normelde bu tip polisiye, cinayet türü kitaplar okuyamıyorum. Bu yüzden bu türde okuduğum tek kitap olucak. Kitabın konusunu çok beğendim o yüzden okumak istedim.

M
Melek Durmaz  -   22.02.2016

Korku bakımından biraz zayıf kalsa da işin içindeki gizem insanı sürüklüyor ve o sonu kesinlikle çok güzel. Kitabın sonlarına doğru yüzünüzde hafif bir tebessüm olabilir. İşte o zaman kitap gerçekten etkisini göstermiştir .

E
Elif Dolunay Ergün  -   02.09.2016