Şu Çılgın Gençler
% 28indirim

Şu Çılgın Gençler

Yılmaz Özdil'in Önsözüyle
  • 28,00 TL20,16 TL

    hopi kampanyası
    1,01 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Türkiye Gençlik Birliği, ülkemizin onuru, geleceğimizin güvencesidir.  Atatürk'ün gençliğe seslenişinin günümüzde tam olarak karşılığıdır."

-Ataol Behramoğlu, Şair, Yazar

 

"Türkiye Gençlik Birliği, bugün Genç Türk devrimciliğini temsil ediyor. (...) Atatürk'ün "hayatta en hakiki yol gösterici bilimdir" sözü Genç Türk başarısının anahtarını dile getiriyor. Türk devrimciliğinin millete önderlik ederek yine devrim yapacağı bir tarihin eşiğindeyiz. Elinizdeki kitap, tarih yapanların kitabıdır."

-Doğu Perinçek, Vatan Partisi Genel Başkanı

 

"Bu değerli kitapla dosta düşmana ilan ediyorum. Doğaldır, Atatürk'ün kızı ve 68 kuşağının bir üyesi olarak ben de TGB'liyim."

-Gülsen Tuncer,Tiyatro Oyuncusu

 

"Bu süreçte, gençliğin sadece dinamizmini değil, aynı zamanda ufuk açıklığını da temsil eden TGB ve TGB gibi gençlik örgütlenmeleri, yani "Uyuyamayanlar" ve elbette kadınlarımız, ülkemizin hakkı olduğu birinci sınıf demokrasinin kurulmasında önemli roller üstlenecektir. Sizlerin mücadelesi, Türkiye'nin karanlıktan çıkışının müjdesi olacaktır."

-Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı

 

"Biz Atatürk gençliğiyiz. Görev belgemiz Gençliğe Hitabe’dir. Varlığımız Türk Milleti’ne armağan olsun. Gençler başaracak, Türkiye başaracak. Türkiye Gençlik Birliği, nice 10 yıllara başarıyla koşacak."

-Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ,Türkiye Barolar Birliği Başkanı

 

"Atatürk'ün ülkesine dair bir umut varsa TGB'de var. Şu Çılgın Gençler'i okuyan herkes bu umudu paylaşacak, eminim."

-Tarık Akan, Sinema Oyuncusu


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.