Suç Korkusu
% 13indirim

Suç Korkusu

  • 16,00 TL13,92 TL

    hopi kampanyası
    0,70 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Suçun ve suçlunun sıradanlaştırılmasıyla meşruiyet kazanan metropol psikolojisi, işlenen suçları görmezden geldiği sürece şehrin ana dokusunda, her geçen dakika çapı biraz daha genişleyerek derinleşen, telafisi imkansız bir girdaba dönüşmekte. Üstelik sözünü ettiğimiz dönüşüm, müthiş bir hızda gerçekleşmekte. İşte suç şebekeleri tarafından ivme kazanarak devasa boyutlara ulaşan bu korkunç girdap, beladan uzak durmayı ilke edinmiş kimi masum insanları, gerek tehditlerle, gerekse şantajlarla diz çöktürerek, kötülüklerin içine sinsice çekiyor. Bu insanlarda bulaştıkları belayı bertaraf etme kabiliyeti gelişmediği için, suçu tanımasalar da bazı koşulların dayatması sonucunda kendilerini dehşetli bir karanlığın içinde bulabiliyorlar. İnsan, yaratılmış cümle varlık içerisinde en ele avuca sığmayanı, en baş edilmesi güç olanı… İlahi kaynaklı bütün ikazlar çağlar boyunca tarafımızdan neredeyse hiç dinlenmedi. Bu yüzden yeryüzü kana ve şiddete bulanmış durumda… Kabil'in ilk günahı Habil'i öldürmek değil miydi?


Yorum Sayısı: 9

Suç Korkusu Kitabı, yer altı dünyasında kirli işleyen çarkın, kaçakçılık, hırsızlık, gasp, adam öldürme gibi olayların yanı sıra yer altı dünyasında bulunan insanların, geçmiş yaşam koşullarının ve psikolojilerinin incelikle işlendiği, birden fazla olay örgüsünün yer aldığı bir romandır.
Yazar Bülent Polat, Suç Korkusu Kitabı’yla, suç işleyen insanların, geçmişlerindeki kötü yaşam koşullarından etkilendiğini, psikolojilerinin normal olmadığını doğrudan kaleme almaktansa, mesajlarını olay...devamını oku

L
Leyla Mihrinaz Engin  -   11.05.2016

Eğer bir seyahate çıkıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum. yolculuğunuzu bir şölene dönüştürecek.

S
Samiha Gül  -   11.05.2016

Şimdi bitirdim; roman hakkında şunu diye bilirim, yukarıda yazılan yorumların tamamı doğruymuş.

T
Timur Kanoğlu  -   18.05.2016

Hikaye iyi, çatı güzel kurulmuş ve olay örgüsü sürükleyici daha başka ne diyebilirim, bilmiyorum.

G
Gül Kaplan  -   18.05.2016

Güzel ve akıcı bir roman iyi bir Polisiye yalnız yazarın birde Kırlangıç Fırtınası diye bir romanı da vardı oda enfesti bence en iyi köy ve göç romanlarından biri.

A
Abdurrahman Bağcı  -   12.05.2016

Suç Korkusu Romanına dün sabah başlamıştım bugün bitirdim. Daha da olsa okurum tek kötü tarafı çabucak bitmesi.

A
Ayfer Topal  -   12.05.2016

Suç Korkusu romanını aldım ve okudum. Bir sinema filmi tadında kaleme alınmış ve hiç zorlanmadan bir çırpıda okuyup bitirebileceğiniz kadar sade ve sürükleyici olan bu romanı sizlerin de okumasını tavsiye ediyorum.

M
Mustafa Metin  -   11.05.2016

Kuzenim Ayfer'den aldim ve okumaya basladim su kadarini söyleyebilirim. Ayfer hakliymis kitap harika

A
Ayten Topal  -   20.05.2016

Roman oldukça iyi kaleme alınmış ve olaylar zinciri sürükleyici ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir vaziyette ilerliyor. Zevkle okuyup bitirdiğimi söyleyebilirim.

A
Aysun Pekmezci  -   11.05.2016