Suicide Squad Yeni 52 Cilt 2 - Basilisk Yükseliyor

Suicide Squad Yeni 52 Cilt 2 - Basilisk Yükseliyor

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Squad'ın peşindeki suikastiçi kim?


Task Force X'in, nam-ı diğer Suicide Squad'ın hayatta kalan üyeleri Gotham Şehri'ndeki başarısız görevlerinin yaralarını sarmaya çalışırken, başlangıçtan beri ekibin içinde cerahatli bir yara gibi büyüyen karanlık bir sır ortaya çıkıyor - aralarında bir hain var! Basilisk yapılanmasının lideri olan Regulus tarafından yetiştirilen ve eğitilen sabotajcı, Amanda Waller'a suikast düzenlemek ve Squad'ı ifşa etmek üzere emirler alıyor. Bu hain, kişilikleri arasında gelgitler yaşayarak hâlihazırda ekip için bir tehdit oluşturan, Joker'in çılgın metresi Harley Quinn mi? Yoksa ölme isteği Regulus tarafından suiistimal edilen Deadshot mı?


Taraf değiştiren üye hâlâ aralarında olmasına rağmen Squad, Resurrection Man adıyla da bilinen Mitch Shelley'yi yakalamak üzere nadir bir görev için tekrar sahaya gönderilir ve bunların hepsi Amanda Waller'ın Regulus'u yakıp Basilisk örgütünü yerle bir etme planının bir parçasıdır!


Gizemli Amanda Waller'ın orijin hikâyesini ve Regulus ile aralarında uzun süredir var olan husumetin ardındaki gerçeği anlatan özgün sıfırıncı sayıyı da içermektedir.!


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.