Süper Sudoku

Süper Sudoku

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Bulmaca Konusunda En Çok Ziyaret Edilen www.superbulmaca.com İnternet Sitesinin Hazırladığı "Süper Sudoku" Kitabını Tüm Bulmaca Severlerin İlgisine Sunuyoruz...

Sudoku, günümüzde Asya'dan, Avrupa ve Kuzey Amerika'ya kadar yayılan oldukça popüler bir oyundur. Son yılların en çok ilgi gösterilen sayı oyunu Sudoku, Japon kültürünün ayrılmaz parçalarından birisi olan go kadar eğlenceli ve bir o kadar da zihni çalıştıran bir bulmaca sistemidir. Gündelik yaşantı içerisinde farklı sıkıntılarla karşılaşan aklımızı daha hızlı çalışır ve çözüm bulur hale getirmek için tasarlanmış, eşsiz bir pratik yöntemidir.

Kitapta bulunan bulmacaların tamamı orijinal olarak türetilmiştir. Başlangıç sayfalarında yeni başlayanlar için basit seviyede bulmacalar bulunmakta, ilerledikçe bulmacaların seviyesi de zorlaşmaktadır.

Evde, yolculuk yaparken ya da aklınızı günlük sıkıntılardan uzaklaştırmak istediğiniz anda gereken tek şey bir kalem ve bir silgidir.Sudoku kitabınız size ihtiyaç duyduğunuz eğlenceyi ve rahatlamayı sunacaktır.
(Tanıtım Yazısından)

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.