Tabuların Savaşı
% 15indirim

Tabuların Savaşı

  • 12,00 TL10,20 TL

    hopi kampanyası
    0,51 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"İçinde bulunduğumuz çağ itibariyle devletsiz ve siyasetsiz bir dünya düzeni kurulamayacağı, fakat mevcut devletler düzeni ve siyaset sistemi ile de dünyanın yol alamayacağı; din dışı ve dinden uzak bir yaşam kıtasının inşa edilemeyeceği, fakat dinlerin ve inançların getirilmiş oldukları son halleriyle de insanlığın hakikati elde edemeyeceği gerçeğini görmek üzereyiz..."


- Abdulkahar Çaçur / Selçuk Üniversitesi


"Bu kitap iktidar sahiplerinin yüzyıllardır farklı yolarlı deneyerek ve kullanarak insanları nasıl köle haline getirdiklerini anlamak açısından istifade edilmesi
gereken bir kaynaktır. Dinlerin , cemaatlerin kısaca bir grubun iktidarlarca kullanıldığını çarpıcı bir şekilde gözlerimizin önüne seriyor."


- Cafer Bakaç / Orta Doğu Teknik Üniversitesi  - Münih Teknik Üniversitesi 


"Dinlerin bugün tarihsel bağlamlarından ve geleneklerinden koparak inşa etmek istedikleri dünya, toz duman içindeki bir dünyadır. Kan, savaş, ölüm ve kutsallığın silaha dönüştüğü bu dünyaya ayna tutmak isteyen bir çalışma."


- Şehmus Ay / Şair - Yazar


"Devletler, vatandaşlarının vergisiyle önce silah alır üretir. Daha sonra aynı parayla hapishane yaparlar. Silahlarla vatandaşını öldürür veya öldürtür. Ölen mezara gider, öldüren ise hapishaneye."


- Baler Anıl / İstanbul Üniversitesi


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.