Tahrik
% 31indirim

Tahrik

İhtiyaçla Güdülenmiş, Arzuyla Dolu
  • 18,00 TL12,42 TL

    hopi kampanyası
    0,62 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Rylee Thomas kontrolü elinde tutmaya alışkın bir kadındır. Ama kontrolünü kaybetmesine ve bundan çok hoşlanmasına sebep olacak biriyle tanışır.


Ben kural dışıyım...


İstekli kadınlarla dolu bir dünyada, çapkın ve son derece yakışıklı olan Colton Donavan için zor bir hedefim. O, hayatın her alanında istediğini elde etmeye alışkın biri. Pistte ve pist dışında sürekli, kontrol dışına çıkmak üzere olan bir patenle sorumsuz bir çocuk.


Ben ona istediğini veremem, o da bana ihtiyacım olanı veremez. Ama onun zayıf dış görünüşünün ardında, yaralı ruhunun karanlık sırlarını bir kez gördükten sonra ondan uzak kalabilir miydim?


Aramızdaki cinsel çekim inkâr edilemezdi. Birey olarak kontrolü ele alma ihtiyacımız reddedilemezdi. Ama dünyalarımız çarpıştığında aramızdaki çekim yeterli olacak mıydı, yoksa anlatılmamış sırlar ve irade savaşları bizi ayıracak mıydı?


Yorum Sayısı: 1

Diğer yorumlara bakıp almaya karar vermiştim ama ben kitabı beğenenlerden biri olmadım. Öncelikle fazlasıyla yazım/imla hatası bulunan bir kitap. Bunun da ötesinde böylesi bir konu için okuması çok zor bir kitaptı. Özellikle ilk 150 sayfası içime baygınlık getirdi. Aksi takdirde bu kadar az sayfalı bir kitabı bu kadar uzun sürede uğraşsam bitiremezdim. Yine de okumaya niyetliyseniz çok fazla beklentiyle okumayın derim ben, zira ortalama bir kitap bence.

E
Esen Gezgin  -   02.02.2016