Tanrı ve Canavarların Düşleri
% 25indirim

Tanrı ve Canavarların Düşleri

Duman ve Kemiğin Kızı 3. Kitap
  • 32,00 TL24,00 TL

    hopi kampanyası
    1,20 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir varmış bir yokmuş, Bir melekle bir şeytan ellerini yüreklerine bastırmış ve kıyameti başlatmış.


İki dünya amansız bir savaşın eşiğinde. Karou, Kimera isyanının başına geçiyor ve gelecek, artık tamamen onun ellerinde. Peki ufukta daha da büyük tehlikeler belirirken Karou ve Akiva, tanrı ve canavarlara direnecek kadar güçlü kalabilecek mi?


“Dikkat! Bu seri yoğun fantastik yetenek içerir!”  Los Angeles Times


Laini Taylor


Blackbringer, Silksinger ve National Book Award finalisti Lips Touch: Three Times adlı kitaplardan oluşan “Dreamdark” serisi ile fantastik roman okurlarının ilgisini çekti. Ama asıl ününü “Duman ve Kemiğin Kızı” serisiyle yakaladı. Serinin ilk kitabı, 2011 yılında Amazon tarafından hazırlanan En İyi Gençlik Kitabı listesinde ilk sırada yer aldı. İkinci kitap Kan ve Yıldız Işığı Günleri de 2012 yılında aynı listenin üst sıralarındaydı.


Yazar, illüstratör eşi Jim di Bartolo ve kızları Clementine ile birlikte Portland, Oregon’da yaşıyor. Taylor’la ilgili daha detaylı bilgiye  www.lainitaylor.com, “Duman ve Kemiğin Kızı” serisi ile ilgili daha detaylı bilgiye ise www.daughterofsmokeandbone.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.


Yorum Sayısı: 2

Bu seri kadar masalsı olan bir seri var mı? Bu seri kadar orjinal kurgusu olan bir seri var mı? Bu seride ki kadar güçlü karakterler var mı? 👊Abi çok güzeldi be 😍Konu zaten eşsiz bir de yazarın anlatımı şahane olunca tadından yenmez oluyor 😎Aşk kitabı sevmeyen bir insan olarak Karou ve Akiva'nın aşkı bana o kadar saf, o kadar gerçek geldi ki onların aşkı sayesinde belki de aşk kitaplarını okumaya başlayabilirim 🤗Benim bu seride sevdiğim bir diğer özellik ise her bölümün farklı ve orijinal...devamını oku

İ
İdris Alp Yüksel  -   12.05.2016

Gerçekten mükemmel bir seri.Kurgusuyla,anlatım dilinin akıcılığıyla ve oluşturduğu dünya ile kendini diğerlerinden ayırıyor..Çoğu kitap kurgusuyla birbirlerine benzese de nadiren böyle farklı kitaplar karşımıza çıkıyor,bence okunması gereken bir seri:)

D
Damla İscioglu  -   13.07.2016