Taşınmaz Değerlemesi

Taşınmaz Değerlemesi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Taşınmaz değerleme (gayrimenkullere kıymet takdiri) alanında en kapsamlı tek kaynak kitap. Türkiye'de, taşınmaz hukuku ve imar hukuku ile değerleme hukukunu ve uygulama tekniklerini birleştiren ve bilinmesi gereken her şeyi bulabileceğiniz bir başucu kitabı.

1260 sayfada, "taşınmaz değerleme" ve "taşınmaz geliştirme" konularında çalışan tüm kişilerin, kurumların ve kuruluşların ilk başvuracakları bir bilgi hazinesi. Mülkiyet, imar ve değerleme alanında, bugüne kadar ülkemiz koşullarında ele alınmayan birçok konuyu ele alan ve bu amaçla da yerli ve yabancı çok sayıda kaynaktan yararlanılan bu kitap, taşınmaz değerlemesi ile uğraşan veya ilgilenen herkesin bilgi gereksinmelerini karşılayacak şekilde planlandı ve oluşturuldu.

Türkiye'de ve Dünya'da değerleme sistemleri ve tekniklerini ayrıntılı olarak açıklayan bu kitap, ayrıca yüzlerce yargı kararıyla ve örnek soru çözümleriyle ilgilenenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilecek ve içerdiği bilgileri yıllarca güncelliğini koruyabilecek bir başucu kitabı.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.