Taşlar Yerinden Oynarken

Taşlar Yerinden Oynarken

  • 18,00 TL

    hopi kampanyası
    0,90 Paracık

Dijital çağdayız. Doğrular ve yanlışlar değişiyor. Kurallar yeniden yazılıyor…

“Taşlar Yerinden Oynarken Dijital Pazarlamanın Kuralları, Fatoş Karahasan’ın deyimiyle ‘değişimin ruhunu ortaya koyabilmek ve ülkemizin dijital dönüşümüne katkıda bulunabilmek amacıyla’ yazılmış bir kitap. Önümüzdeki dönemde markaları ve toplumları nelerin beklediğini merak edenlerin mutlaka okuması gereken bu kitaba sektörün ve iş dünyasının pek çok tanınmış ismi de yazılarıyla katkıda bulunuyor.

Dijitale bakış açılarını, saptamalarını ve öngörülerini aktarıyorlar. Bu kitap, internette kendine yer açmak ve gelişmek isteyenlere sunduğu formüllerle ilham veren bir kılavuz niteliğinde.”

-Hanzade Doğan Boyner - Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı-

“Bir zamanlar bilimkurgu diye düşündüğümüz birçok şey, teknolojik gelişmelerle zaman içinde hayatımızın olağan gerçeklerine dönüşüyor. Değişen yaşam koşulları, kurumlar için hayati öneme sahip olan pazarlama alanında da kuralların, tıpkı teknoloji gibi, yeniden yazılmasına neden oluyor. Fatoş Karahasan’ın Taşlar Yerinden Oynarken Dijital Pazarlamanın Kuralları kitabı, yenidünyaya ayak uydurmak isteyen kurum ve marka yöneticilerinin mutlaka okuması gereken önemli bir başucu eseri.”

-Ayşegül İldeniz - Intel Yeni Teknolojiler Bölümü Dünya Başkan Yardımcısı-

“Mobil ve dijital çağ olarak tanımlayacağımız yeni dönem, her işin önüne bir ‘m-’ gelmesiyle yeniden şekilleniyor. Mobilizasyon ve dijitalizasyon, pazarlama ve satış dünyasına yeni fırsatlar sunuyor. Bu yeni dönemde kalıcı olmak isteyen her marka ve her kurum, er ya da geç pazarlama dünyasının yeni normalleriyle tanışacak ve ‘m-pazarlama’ sayesinde hizmetlerini derinleştirecektir. Bu kitabın tüm yöneticilere ‘mobil dijital devrim’ yolculuklarında, faydalı bir kaynak olacağını umuyorum.”

-Ahmet Pura - IAB Türkiye Başkanı-

 

 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.