Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler

Tavuk Suyuna Çorba - Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler

(Annelerin Yüreğini Isıtacak 75 Öykü)
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

" Annelik, bir insanın yaşamında alacağı en büyük ödüldü. Tavuk Suyuna Çorba-Annelerin yüreğini Isıtacak Öyküler bu çok değerli deneyimin özünü dile getiriyor. "
-Chris Evert
Tenis Şampiyonu


Tavuk Suyuna Çorba
Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler
Jack Canfield, Mark Victor Hansen,
Jennifer Read Hawthorne ve Marci Shimoff


O, çocuklarını ilk bağrına basan, sonra da yaşamları boyunca kendisini onlara karşı sorumlu tutandır. Çocuklarına yürümeyi öğretir, sonra da arkalarından nasıl yürüdüklerini izler. Çocuklarının kabuslarına kalkan olur, sonra da kendi düşlerinin peşinden koşmaları için onları yüreklendirir. "O" annedir ve şimdi özellikle onun için ve onun hakkında yazılmış bir kitap var.


Tavuk Suyuna Çorba-Annelerin Yüreğini Isıtacak Öyküler tüm annelere bi ithaftır. Bu kitaptaki öyküler anneliğin en önemli anlarını yaşatacak sizlere, bir annenin doğum yapmasından, annelik sezgilerini kazanmasına, özel anılar yaratmasından, ailesinin yaşamını sürdürebilmesi için elinden geleni yapmasına kadar. İster anne adayı olun, ister büyükanne ya da annenizin değerini bilen bir insan, anne olmanın zevkleri ve güçlükleri karşısında bir yandan gülerken, bir yandan ağlayacaksınız.


Bu kitap sizlere dokundukları her insanın yüreklerini ve yaşamlarını etkileyen anne sevgisinden söz ediyor.


New York Times'ın en çok satan yazarları Jack Canfield ve Mark Victor Hansen, yine New York Times'ın en çok satan kitabı Tavuk Suyuna Çorba- Kadınların Yüreğini Isıtacak Öyküler adlı kitabının yardımcı yazarları Jennifer Read Hawthorne ve Marci Shimoff ile birlikte bir çalışma sergilediler. Bu değerli yazarlar aynı zamanda konuşmacı ve eğitmendirler ve dünyanın dört bir yanında kişinin kendisini geliştirmesi ve mesleki başarı konularında binlerce insana hitab etmişlerdir.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.