Temel Odyoloji

Temel Odyoloji

Açıklamalı Soru Kitabı
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ülkemizde Odyoloji bilim alanının temel ve kapsamlı ilk kitabı olarak yayınlanan Temel Odyoloji, 43 bölümlük içeriği ile Odyoloji alanında eğitim alan ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ve ilgili meslek mensupları için önemli bir kaynak niteliğindedir. Önsözde de belirtildiği gibi, kitapta yer alan bölümlerin her biri ayrı bir kitap oluşturacak kadar zengin bir bilimsel içeriğe sahiptir. 


İşitme, konuşma ve denge gibi insan beyninin en üst düzey fonksiyonlarının anatomik, fizyolojik, nöro-fizyolojik, patolojik özellikleri, muayene ve tedavi/terapi teknikleri ve uygulamalarının ayrıntıları ile ele alındığı Temel Odyoloji kitabının kullanılmaya başlanmasından sonra, öğrenmeyi kolaylaştırıcı ve pekiştirici bir kaynak ile desteklenmesi kullanıcılar için son derece yararlı bir katkı olacaktır. Bu amaç doğrultusunda kitabın konu başlıkları esas alınarak, içerisinde seçenekli 1000’den fazla soru, açıklamalı cevap ve çözümün yer aldığı Sağlık Bilimleri Sınavlara Hazırlık Kitapları kapsamında Temel Odyoloji açıklamalı soru kitabı hazırlanmıştır. Bu kitap Eğitim boyunca başarınızı en üst düzeye çıkaracaktır.


Kitap içerisinde yer alan sorular ve açıklamalı çözümler yoluyla konuların daha iyi kavranması ve bilgilerin pekiştirilmesi hedeflenmektedir. Kitap, öğrenim sürecinde ve sınav öncesi hazırlıklarda bilgilerin çok kolay ve çabuk öğrenilebildiği bir kaynak ve rehberdir.  • 1000’den fazla çoktan seçmeli soru ve açıklamalı cevapları

  • Odyoloji alanındaki temel konuların tamamı

  • Çalışmalarınızda verimi arttıran soru içeriği

  • Tekrar ve hatırlamayı kolaylaştırıcı soru tipleri


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.