Tess'in Gözyaşları
% 31indirim

Tess'in Gözyaşları

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Muhteşem bir hayatım vardı. Âşıktım, mutluydum ve istediğim her şeye sahiptim. Sonra bir gün, her şey değişti.

Bir adama satıldım!

Sevgilisi Brax Cliffingstone, yıldönümlerini kutlamak için Tess Snow’u Meksika’ya götürene kadar ikisinin de geleceğe dair umutları vardı. Altın rengi kumsalların, denizin ve güneşin tadını çıkaracak, birbirlerine yeniden âşık olacaklardı. Ancak gördükleri güzel rüyanın kâbusa dönmesi uzun sürmedi.

Dünyanın gölgelerinden habersiz Tess, kaçırılmış, hırpalanmış ve satılmıştı. Yeniden aydınlığa kavuşmanın bedeli ise Şeytan’la yapacağı anlaşmada, yalnızca bedenini değil ruhunu da ortaya koyması demekti.

Zindanımın derinliklerinde yankılanan bir fısıltı, “Gözlerindeki karanlığı görüyorum,” diyordu. “O karanlık beni besliyor, o karanlık beni çağırıyor.”

Ve karanlığın tadı kanıma karıştı. Acı, artık kalbimin en tanıdık yolcusuydu.

 

"Şimdiye kadar yaptığınız tüm ‘en iyi kitap’ listelerini unutun ve bu kitabı en başa altın harflerle kazıyın. Yılın değil, yüzyılın en iyi kitabı."

-LipSmackinGoodBooks


Yorum Sayısı: 2

Tess'in Gözyaşları elime aldığım gibi biten bir kitap oldu. Yaklaşık 500 sayfalık bir kitap olsa da, başladığım günün akşamına bitirdim. Çünkü bence gerçekten merak uyandıran, akıcı bir kurguya sahipti. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, kitap yetişkinler için ve oldukça erotik, cinsel sahneleri mevcut. Ancak bu kitaptaki psikolojik ögeler, benim için cinselliğin önüne geçti. Çünkü kitapta kaçırılan, hırpalanan ve başka bir adama satılan bir genç kızın yaşadıklarını okuyoruz. Bu süre zarfında...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016

Ailesi tarafından istenmeyen bir kız çocuğunun bu sevgiyi erkek arkadaşında arama sevdası ve başına gelen kaçırılma olayları anlatılıyor. Kitapta şehvet ön planda tutuluyor. Acı,sevgi,hüzün,gurur,istek ve şehvet hepsini bir arada yaşayabileceğiniz bir kitap..

C
Cansu Yaprak  -   16.03.2016