Tetikçi
% 23indirim

Tetikçi

  • 29,50 TL22,72 TL

    hopi kampanyası
    1,14 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Devletlerin Karanlık Yüzünü Anlatan Cesur Bir Roman...

 

Hans Schmidt henüz bir üniversite öğrencisiyken gazetede gördüğü bahçıvanlık ilanına başvurur. Schmidt, zengin ve çekici Sarah Schumann’ın aslında bir bahçıvan değil, kocasını öldürecek bir kiralık katil aradığını anlar. Teklifi kabul edip cinayeti işledikten sonra hayatı değişecek ve asla tahmin edemeyeceği bir zenginliğe kavuşacaktır.

Yirmi yıl boyunca devletlerin gizli örgütleri için kiralık katillik yapan Hans Schmidt aranan bir tetikçi haline gelmiştir. Yaptığı işten yorulunca da son bir iş yapıp emekli olmaya karar verir.

Zengin prodüktör Peter Bruhns, genç sevgilisiyle birlikte öldürülür ve olay yerine giden polisler, cesetlerin vahşice katledilip uygunsuz bir pozisyonda bırakıldığını görürler. Cinayet masasından Sören Henning ve Lisa Santos’a cinayeti aydınlatma görevi verilir. Kısa sürede bu cinayetin, hayal etmeye bile cesaret etmedikleri bir komplonun parçası olduğunu öğrenirler. Avrupa, tehlikeli suç şebekelerinin gün yüzüne çıkacağı ve dengelerin yerinden oynayacağı günleri yaşamak üzeredir.

 

“Tetikçi, polisiyeyi seven ya da politikayla ilgilenen herkese tavsiye edebileceğiniz, yaratıcı ve sürükleyici bir roman.”

-Literaturzirkel.eu-

 

“Ustalıkla yazılmış, merak uyandıran bir polisiye.”

-Schwäbische Post-

 

“Andreas Franz yine formunda; hedefi tam gözünden vuran bir suç romanı.”

-Men’s Health-

 

“İnsanın içindeki kötülük, para, güç ve organize suçla ilgili, nefes kesici bir roman.”

-Literra.info-

 

“Elinizden bırakamayacağınız bu roman, şaşırtıcı, sansasyonel ve nefes kesici.”

-Elmshorner Nachrichten-


Yorum Sayısı: 1

Polisiye kitabı fakat bazı bölümleri okurken içim sızladı.İnsanların karanlık yönlerini görüp kötülüğün merkezine gittiğinizde ,bazı insanların ne kadar acımasız olduğunu ve en büyük gücün para olduğunu okuyorsunuz. Kitabın tek olumsuz yanı, yazar biraz konuşmaları uzatmış, onun dışında harika bir kitaptı. Kesinlikle okuyun.

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016