Tex 23 - Derinliklerde Gizlenenler - Villa Diago'nun Gizemleri
% 30indirim

Tex 23 - Derinliklerde Gizlenenler - Villa Diago'nun Gizemleri

  • 26,00 TL18,20 TL

    hopi kampanyası
    0,91 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Derinliklerde Gizlenenler (No. 649; Yazan: Mauro Boselli; Çizen: Alessandro Piccinelli)


Kadim Maya efsanelerine göre tanrılar insanoğlundan önce başka ırklar da yaratmışlardı. Bunlardan biri olan yılan-adamlar kendilerini zaman içinde derinliklere saklamışlardı, ama elbette fırsatını bulduklarında yüzeye çıkmayı da unutmuyorlardı. Bir gece El Morisco’nun evine sığınan arkadaşları, yaşlı büyücüyü inanılmaz bir maceraya sürükleyeceklerdi.


Villa Diago'nun Gizemleri (No. 650; Yazan: Mauro Boselli; Çizen: Alessandro Piccinelli)


Issız bir konağın içinde, karanlığın güçleri sessizce bekliyordu. Çevreyi saran dedikodulara göre, bir zamanlar o topraklarda yaşayan bir İspanyol soylusu, güç sahibi olmak uğruna ruhunu derinliklerde yaşayan bir ırka satmıştı. Teks ve arkadaşları inanılmaz görünen gerçeklerle karşılaştıklarındaysa iyilik ve kötülüğn arasındaki bitmeyen savaşın yeniden başlaması kaçınılmazdı. Teks ve dostları bu kez, doğaüstü güçlere karşı savaşıyor... Derinliklerde hapsedilmiş kadim bir ırk yüzeye çıkmaya kalkışırsa...


Yorum Sayısı: 1

Tex'in uzun zaman sonra gizemli konulardaki ilk macerası... Karanlık atmosferi ve yazarın güzel çizgileri birleşince zaman zaman geren hoş bir macera olmuş. Beğenerek okudum.

E
Efkan B.  -   02.05.2016