The 100 - 2. Kitap : 21. Gün
% 28indirim

The 100 - 2. Kitap : 21. Gün

  • 19,00 TL13,68 TL

    hopi kampanyası
    0,68 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Dünya’da yalnız olduklarını sanıyorlardı. Yanılmışlardı!"


Yüz grubunun Dünya’ya ayak basmasının üzerinden 21 gün geçmiştir. İçlerinden birinin uğradığı ölümcül saldırının ardından Dünya’da yalnız olmadıklarını anlayan grup üyeleri yaşadıkları şoku atlatamadan birer birer hastalanmaya başlarlar. Belirtiler radyasyon zehirlenmesini işaret etmektedir. Aynı gün ele geçirecekleri Dünyalı kızın onlara söyleyeceği çok şey vardır. Onların, Dünya’ya ayak basan ilk Koloniciler olmadığı gibi…


Wells, grubun güvenliğini sağlamak için canla başla çalışırken Clarke diğer Kolonicileri bulmak için kamptan ayrılacak, Bellamy ise ne pahasına olursa olsun kız kardeşini bulacaktır. Gemide kalan Glass ise hayatının aşkı ile kendi hayatı arasında bir seçim yapmak zorundadır.


New York Times çoksatarı The 100 kitabının devamı olan 21. Gün’de sırlar bir bir açığa çıkarken inançlar sınanıyor ve ilişkiler sınavdan geçiriliyor.


Yorum Sayısı: 1

Ben ilk kitabı çok uzun sürede okumuştum ve okurken sıkılmıştım ama 1. kitapla 2.kitabı birlikte almıştım elimde varken 2. kitabı okuyayım dedim iyi ki okumuşum ilk kitap bence yavaş ilerliyordu ama ikinci kitap çok akıcı ve eğlenceliydi işler karışmaya başladı. 1. kitabı okuyup beğenmediyseniz 2. kitabı beğenirsiniz bence ilk kitaptan kat kat daha iyi :)

A
Atakan Koksal  -   19.04.2016