The Flash Cilt 1 : İleri

The Flash Cilt 1 : İleri

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

' Tam anlamıyla çizgi romanın en güzel örneği.''


- Popmatters, 10 üzerinden 10


Üzerine dökülen kimyasallar ve yıldırım çarpması sonucu polis bilimcisi Barry Allen yaşayan en hızlı insana dönüşmüştü. Ama Flash'ın bile kaçamayacağı şeyler vardı.Yıllarını intikam peşinde harcadıktan sonra Flash'ın arkadaşlarından biri arkasında yeni düşmanlarla geri dönmüştü. Onu kovalayanlar Flash'ın durdurabileceğinden bile daha çabuk çoğalan durdurulmaz bir çeteydi.


Iron Heights denen yüksek emniyetli hapishanedeyse Flash'ın en tehlikeli düşmanı, kaçışını tasarlamakta, intikam hayalleri kurmakta ve Flash'ı ebediyen buzlar altına gömme planları yapmaktaydı. Öfkesinin sebebiyse Flash'ın öngöremediği kişisel bir acıydı.


Tüm bunların üzerine, Flash'ın bedeninin derinliklerindeyse akıl almaz yeni güçler açığa çıkmaya hazırdı. Bu beklenmedik, görülmedik yetenekler de Flash'ın koşmasını sağlayan Sürat Kuvveti'ni kullanıyordu. Yeni yetenekleri Flash'ın en büyük silahı da olabilirdi, en büyük kabusu da.


Francis Manapul ve Brian Buccelllato ikilisinin cesur hikayelerini ve nefes kesen çizgilerini barındıran bu cilt, yayınlandığı yılın en çok övgü lan süper kahraman çizgi romanlarından biri oldu.


The Flash serisinin 1-8 arası sayılarını içeren bu yüksek hızlı macera artık türkçe!


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.