Tıbbi Bitkiler ve Bitkisel Sağlık Rehberi

Tıbbi Bitkiler ve Bitkisel Sağlık Rehberi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yıllarca teknolojiye koşan insan, son yıllarda teknolojiden kaçıyor. Bu kaçışta tek sığınağı bir zamanlar olduğu gibi doğal yaşam biçimidir. Doğayı ve doğalı kullanma ve tüketme hakkına sahip olan insan, günümüzde doğaya döndüğünde aradığını bulabiliyor mu, bıraktığı gibi mi ?

Yazın ortasında kışı, kışın ortasında yazı yaşayan insan, bir anda ürkütücü sel baskınları ile karşı karşıya kalıyor. Neden?

Yıllar önce tükettiği ekmeğin, sebzenin ve meyvenin tadını arayanlardan mısınız?

Bu ve benzeri birçok sorunun cevabı bu kitapta…

Bitkileri sürekli kaynatıp durarak onlardan faydalandığını zannedenlerden misin?

Etrafında gördüğünüz, bazen üzerine basıp geçtiğiniz bitkilerinde insanlar gibi bir kimyası olduğunu biliyor musunuz? Peki, bu kimyayı ve içerdikleri aktif maddelerin suya karışım sıralarını bilmeden onlardan en iyi şekilde fayda sağlayamayacağınızın farkında mısınız..

Kırk iki yılı aşkın sürdürdüğü bilimsel araştırmalarında Osmanlınn yüzlerce yıllık "Otacı Kültürü"nü de teme alan Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, doğaya dönüşün kaçınılmazlığını ve gerekliliğini bu son kitabında çok net ortaya koyuyor. Doğru bitkileri doğru hazırlayıp doğru uygulayarak pek çok hastalığa karşı korunabilmenin bilimsel yollarını bulacağınız bu kitapta hiçbir yerde açıklamadığı yepyeni kürler de sizi bekliyor.


Tıbbi Bitkiler Rehberi

Tıbbi Bitkiler Rehberi

İbrahim Adnan Saraçoğlu

22,4 TL
Bitkisel Kürler Rehberi

Bitkisel Kürler Rehberi

İbrahim Adnan Saraçoğlu

16 TL
Bitkisel Sağlık Rehberi

Bitkisel Sağlık Rehberi

İbrahim Adnan Saraçoğlu

30 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.