Tıbbı Dökümantasyon ve Sekreterlik Soru kitabı

Tıbbı Dökümantasyon ve Sekreterlik Soru kitabı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tıbbı Dökümantasyon ve Sekreterlik Soru kitabı


Sağlık Bilimleri Sınavlara Hazırlık Kitapları Serisi Yayınıdır.


Sınav Odaklı, Hedefe Yönelik, Kapsamlı olarak oluşturulmuştur.  • 479 soru ve cevapları  • Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik alanındaki temel konuların tamamı  • Çalışmalarınızda verimi arttıran soru içeriği  • Tekrar ve hatırlamayı kolaylaştırıcı soru tipleri  • Sınavlardaki başarınızı en üst düzeye çıkarır.


Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik alanında yazılı kaynaklar yok denecek kadar azdır.  Bu açığı bir derece de olsa kapatabilmek amacı ile alanda çalışan tıbbi sekreterlere, eğitim veren eğitmenlere ve eğitim alan tıbbi sekreter adaylarına kaynak olabilmesi için yirmi üç bölümden oluşan “Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik” isimli konular kitabı hazırlanmıştır. Adı geçen kitapta yer alan konuların her biri ayrı bir ders niteliğindedir. Yazarlar konuları özetleyerek okuyucunun kullanımına sunmuştur.


Bu kitaba ek olarak bir de “Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Soru Kitabı” hazırlanmış olup öğrencilerin ve öğretim elemanlarının kullanımına sunulmuştur. “Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik” kitabının her bir bölümüne paralel olarak hazırlanan sorular yazarlar tarafından titizlikle seçilmiş olup çoktan seçmeli ve beş seçeneklidir. Yirmi üç bölümün içeriğinden oluşturulan sorular hazırlanırken, konuların önemli noktalarının vurgulanmasına dikkat edilmiştir. 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.