Tıbbi Fizyoloji

Tıbbi Fizyoloji

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Guyton ve Hall dönüyor - modernleşmiş ve daha da ulaşılabilir olmak!


Bu yeni basım, Guyton ve Hall'ın dünyanın en gözde fizyoloji kitaplarından, biri olarak uzun süreli geleneğini sürdürerek, karmaşık prensipleri okuması ve anlaması kolay bir dilde sunmaktadır.


Şimdi gelişmiş bir renkli çizim programı ile, modern tıp ve bilimi yansıtacak derinlemesine güncellemelerle ve studentconsult.com ile internet üzerinden ulaşım ile, temel insan fizyolojisi bilgisine hakim olmak için mükemmel bir kaynak olmaya devam etmektedir.


- Yaşamsal kavramları kolayca öğrenin ve hatırlayın kısa, okuması-kolay,  ustaca düzenlenmiş bölümler ve okuyucunun kolay anlayacağı tam-renkli tasarımlar sayesinde.


- Fizyolojide en yenileri keşfedin moleküler biyoloji, kardiyovasküler, nörofizyoloji ve gastrointestinal konularda en son gelişmeleri yansıtan güncellemeler ile.


- Fizyolojik prensipleri anlaşılır şekilde gözünüzde canlandırın 1000'in üzerinde koyu renkte, tam-renkli çizimler ve şekiller ile.


- Ana kavramları daha detaylı bilgiden ayırt edin "bilinmesi-gereken" ile "bilinse-iyi-olur" bilgileri arasındaki farkı açıkça ayırt etmeyi sağlayan gri gölgelenmelerle ayrılmış sayfa düzeni ile.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.