Toy Story 3 Buzz Sallanan Kafa

Toy Story 3 Buzz Sallanan Kafa

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri

 


Tıpkı Oyuncak Hikayesi gibi Buzz'un sallanan kafalı figürü de yüzünüzü güldürecek.


Oyuncak Hikayesi'nin sevimli tiplemesi Buzz, masanızı süslerken, ufacık bir sallantıda sallanan vücudu ile gün içindeki sıkıntınızı da alıp götürecek.


3 yaşından itibaren her yaştan Oyuncak Hikayesi hayranına ve koleksiyonerine hitap edecek olan Toy Story 3 Buzz Sallanan Kafa, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.


 

 


Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur.

Serinin 2. filminde


artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar.

Serinin 3. filminde ise


Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 13 cm x 18 cm


Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.