Toy Story 3 Su Tabancası 18 cm

Toy Story 3 Su Tabancası 18 cm

  • Geçici olarak temin edilemiyor

 


Sokak oyunlarının keyfi su tabancasıyla, su tabancası savaşlarının heyecanı ise Toy Stroy 3 Su Tabancası ile çıkar.


18 cm uzunluğundaki Toy Story 3 Su Tabancası, kolay doldurulabilir su haznesi ile su savaşı heyecanınızı dur durak vermeden yaşamanızı sağlar.


Toy Story 3 Su Tabancası, 4 yaşından itibaren çocuk yetişkin demeden her yaştan su savaşı tutkunlarının keyifle oynayacağı bir oyuncaktır.


Birinci sınıf plastikten üretilmiş olan Toy Story 3 Su Tabancası, lisanslı Toy Story ürünüdür.


 

 


Toy Story: (Oyuncak Hikayesi)
Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur.

Serinin 2. filminde


artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar.

Serinin 3. filminde ise


Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 17,5 cm x 23 cm


Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.