Tozlu Rüyalar Kitapçısı
% 31indirim

Tozlu Rüyalar Kitapçısı

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Beni rüyalar âleminde bırakma. Keşkelerin yanılsamasından beni çekip al. Buna hemen bir son ver. Beni hemen gerçeğe kavuştur ki sevmeyi tekrar öğrenebileyim…


Otuz sekiz yaşındaki Kitty Miller küçük bir dairede kedisiyle yaşamaktadır. Liseden beri en yakın arkadaşı olan Frieda’yla birlikte küçük bir kitabevi işleten Kitty’nin ailesi, arkadaşı ve kitabevi arasında geçen sıradan yaşamı bir gün başka bir yerde uyandığını fark etmesiyle allak bullak olur.


Daha önce hiç görmediği bu ev, onun evidir yine de. Başka bir dünyada, başka bir aileyle ve arkadaşlarla farklı bir yaşam… Hangi dünyanın gerçek, hangisinin rüya olduğunu bir türlü anlayamaz. Genç kadının gerçek hayatıyla hayali yaşamını sorgulaması arasında geçen bir süreç başlar. Bu iki dünya arasında bocalarken de travmalarıyla, acılarıyla ve geçmişiyle yüzleşmesi gerekir. Peki ya gerçeklerle yüzleşecek cesareti yoksa?


“Muhteşem bir ilk roman… Swanson kesinlikle övgüyü hak eden bir hikâyeye imza atmış.”


- USA Today


“Swanson, Kitty’nin ve Katharyn’in dünyasını öylesine ustalıkla yansıtmış ki kitabın sonuna dek hangisinin gerçek hayatın parçası olduğunu anlayamıyorsunuz.”


- Publishers Weekly


“Hikayenin temelini oluşturan varlık/yokluk sorgulamaları ve gerçekle rüya arasında yaşanan bocalamaları okurken kendinize ‘ben olsam ne yapardım?’ sorusunu sormadan edemeyeceksiniz.”


- Redbook Magazine


Yorum Sayısı: 2

sonunu tahmin etmek hiç zor olmadı. akıcı bir dili var ama hepsi o; okuyorsun ve sana birşey katmadan bitiyor. aldığıma pişman olduğum bir kitap :(

G
Gülizar Turhan  -   14.06.2016

Çok keyif alarak okuduğum bir kitap oldu. Konusu ve kurgusu gayet güzel ve heyecan dolu.
Kitaptan;
Soğuk hava geliyor! Hemen kendinize iyi bir kitap bulun ve içinizi ısıtın!

A
Ayşım Okudan  -   17.05.2016