TP-LINK 10400 mAh Power Bank - Şarj Cihazı

TP-LINK 10400 mAh Power Bank - Şarj Cihazı

Yüksek Kapasiteli Çift 1A&2A USB Çıkışlı Pratik El Fenerli

  • Geçici olarak temin edilemiyor
TL-PB10400

TP-LINK TL-PB10400 Powerbank


  • 10400mAh'lik yüksek kapasiteli lityum iyon pil
  • Çift USB portu iki cihazı eşzamanlı olarak şarj etmenizi sağlar
  • iPhone, iPad, Android ve diğer mobil aygıtlar ile uyumlu
  • Çoklu devre koruma modülü ve dayanıklı gövde
  • Pratik LED El Feneri
  • Çift USB portu (5V/2A ve 5V/1A) iPadiPhoneAndroid veya Windows Phone gibi iki aygıtı eşzamanlı olarak süper hızlı şarj

TP-LINK TL-PB10400 Powerbank Ne Yapar ?


Seyahat esnasında ve gezerken video, müzik, fotoğraf veya görüşme gibi ihtiyaçlardan dolayı mobil aygıtınızı yoğun kullandığınız durumlarda sürekli yetersiz güç endişesi yaşarsınız ve mobil güç deposuna ihtiyacınız olur. Bu gibi durumlarda TL-PB10400 imdadınıza yetişir ve 10400mAh yüksek kapasiteli güç deposu sayesinde smartphone (akıllı telefon) ve tablet gibi çoklu mobil aygıtları şarj edebilirsiniz. Evde, seyahat esnasında, uzun planlı uçuşlarda ve diğer dış mekan etkinliklerinde yanınızdan ayıramayacağınız eşsiz bir aksesuardır.


Kesintisiz Seyahatler için Yüksek Kapasiteli Batarya


  • 10400mAh muhteşem kapasitesi sayesinde bir akıllı telefonu 2~6* kez şarj edebilir, böylece cihazınızın her zaman çalışmasını sağlar. Güç deponuzu yanınızda taşırken nerede olursanız olun yetersiz batarya endişesi yaşamanıza gerek kalmaz.
  • * Gerçek değer mobil aygıtınızın batarya kapasitesine bağlı olarak kaç kez şarj edebileceğinizi değiştirir.

Süper-Hızlı Şarj


Süper-Hızlı Şarj Çift USB portu (5V/2A ve 5V/1A) iPad, iPhone veya Android gibi iki aygıtı eşzamanlı olarak süper-hızlı şarj etmenizi sağlar. TL-PB10400 bir 5V/2A adaptör (dahil değildir) kullanarak yaklaşık 7 saat içinde şarj edebilirsiniz.

Güvenilir Güç


Bütünleşik kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınma koruması modülleri sayesinde cihazınızı herhangi bir potansiyel tehlikelere karşı koruma altına alır.

Pratik Fonksiyonlar


4 akıllı LED göstergeleri kalan güç hakkında bilgi verir. Evde, arazi koşullarında, karanlık veya yetersiz aydınlatılmayan ortamlarda ihtiyaç duyacağınız dahili LED El Feneri bulunmaktadır.


Evrensel Uyumluluk


iPhone, iPad, Android smartphone ve diğer 5V girişli USB ile şarj olabilen hemen hemen herhangi bir akıllı cihaz ile uyumludur.

Yorum Sayısı: 1

htc one telefonumu tek şarjla 4 kez doldurdu. ayrıca çift usb ve el feneri olması büyük avantaj

G
Görkem Ötünç  -   08.02.2016