ÜDS Sağlık Bilimleri 2012
% 31indirim

ÜDS Sağlık Bilimleri 2012

  • 14,00 TL9,66 TL

    hopi kampanyası
    0,48 Paracık
  • Tedarik Süresi 5 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
A L L MEDICALL ENGLISH - ÜDS SAĞLIK BİLİMLERİ İngilizce Sınavına hazırlık kitabı, bu ve benzeri İngilizce sınavlarına hazırlanan sağlık personeline son derece yararlı olacağı gibi bu personelin genel İngilizce becerilerini geliştirmede de yardımcı olacaktır.

A L L MEDICALL ENGLISH - ÜDS SAĞLIK BİLİMLERİ kitabında tamamı sağlık bilimleri konuları ile ilgili ve bu kitap ile ilk defa yayımlanan yaklaşık 1000 soru bulunmaktadır. İlk bölümde titizlikle seçilen 23 okuma parçasının ardından

-5er adet okuduğunu anlama sorusu,

-bu parçada geçen 10 önemli sözcüğün eşanlamları ya da tanımları,

- bu sözcükler ile ilgili 20 soru yer almaktadır.

İkinci bölümde her biri 5 soru içeren 50 cloze test bulunmaktadır.

Üçüncü bölümde 50 cümle tamamlama sorusu vardır.

Dördüncü bölümde 50 paragraf tamamlama sorusu yer almaktadır. Beşinci bölümde ise 50 adet anlam bütünlüğünü bozan cümleyi bulma sorusu bulunmaktadır.

Son bölümde ise birinci bölümde çalışılan 230 sözcüğün listesi vardır. ALL MEDICALL ENGLISH - ÜDS SAĞLIK BİLİMLERİ bireysel olarak çalışmaya olanak tanıdığı gibi, Tıp Fakülteleri, Hemşirelik Yüksek Okulları ve sağlık personeli yetiştiren diğer okullar için İngilizce ders kitabı olarak kullanıldığında da özellikle Intermediate-Orta düzey ve yukarısındaki öğrencilerin bilgi ve becerilerini artıracaktır.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.