Ümidim Biterken Başlar
% 34indirim

Ümidim Biterken Başlar

  • 24,00 TL15,84 TL

    hopi kampanyası
    0,79 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!Sadece 1 Adet Kaldı
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ümit hiç tükenmeyen bir hazinedir. Bu duygumuzla sıkıntılara katlanır, onunla güzel yarınları beklemeye koyuluruz.


Sabah güneşi gibi içimizi ısıtan, heyecanlandıran, harekete geçiren hep o yitirmediğimiz ümidimizdir işte; onunla sarılırız hayata, hayallerimizi onunla süsleriz.


Olayları gerçek hayattan seçilmiş bu romanda ellili yıllardan günümüze doğru heyecanlı bir gezintiye çıkacak, su gibi akıp giden dizelerde sevgi ve nefretin amansız mücadelesine şahit olacaksınız. Sevginin kurduğu dünyalara özenecek, nefretin kararttığı hayatları görünce kükreyeceksiniz. Tüm bu olumsuzluklar ümidinizi kıramayacak, tekrar bir gayret yüklenecek, yeniden ümitlenecek, güzel yarınların tatlı hayalini kuracaksınız. Kekik kokulu Anadolu köylerinde rastladığınız duru aşkları sinenizin baş köşesine oturtup, büyük şehirlerin buğulu sokaklarına uzanacaksınız. İşte oralarda, o bildiğiniz sokaklarda, bilmediğiniz, görmediğiniz bambaşka bir dünya ile, sokağın çaresizleri ile karşılaşacaksınız.


Bu roman özel bir teknikle, çok boyutlu olarak yazılmıştır. Akışına kendinizi kaptıracağınız heyecanlı bölümlerin, yer yer karşınıza çıkan gizemli telgraf sayfalarının bir bütüne birleşerek meydana çıkardığı bu müthiş eseri en az iki defa okuyacak; her okuyuşunuzda iyi bildiğinizi, iyi anladığınızı düşündüğünüz olayların yeni yeni detaylarına vakıf olacaksınız.


Yorum Sayısı: 2

Daha önce hiç tanıdığınız birinin yazdığı herhangi bir kitabı okuduğunuz oldu mu? (Ben yazınca bir tane, olacak:)) Benim oldu. Aslında yazarın(Mustafa Ateş) kendisini doğrudan tanıdığım söylenemez ancak yeni tanışmama rağmen çok sevip değer verdiğim bir arkadaşımın kuzeni yazmış bu sizi içine içine çeken romanı. Şöyle ki..

Kitabın arka kapağında bir açıklama var diyor ki: “Bu roman, çok boyutlu olarak yazılmıştır.” Bu cümleyi okuyunca herhalde dedim roman kahraman(lar)ının...devamını oku

M
Mavi Gecem  -   19.05.2016

Evet ya
Roman bir sene önce yayınlanmış. Ve darbenin artık başarılı olamayacağını, halkın karşı duracağını yazmış.

Daha bu roman gibi bilinmeyen nice kitaplar var.
Bulabilirsiniz okuyun.....

R
Romancı  -   13.09.2016