Umudunu Kaybetme Allah Büyük
% 19indirim

Umudunu Kaybetme Allah Büyük

Rabb'in Seninleyken Karşında Kim Durabilir?
  • 8,95 TL7,25 TL

    hopi kampanyası
    0,36 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İnsanı ümitsizliğe, üzüntüye, kedere, sıkıntıya, stres ve öfkeye kapılmaktan, gelecek kaygısı, korku ve tedirginlik gibi zarar veren etkenlerden uzak tutan en etkili ilaç nedir biliyor musunuz? Bu ilaç, Allah'ın büyüklüğünü tefekkür etmek ve O'ndan ümidi kesmemektir. Yüce Allah (c.c.), sonsuz kudretiyle kuşkusuz her şeyin en mükemmelini ve en kusursuzunu yaratır. Zorluklardan kurtaracak, karanlıklardan aydınlıklara çıkaracak olan sadece ve sadece O'dur. Her zorluğun ardından kolaylık verecektir. Bu şekilde inanan insanlar, zorlukların üstesinden gelebilmektedirler.

Umut olmayınca yaşam değerini yitirir. Bu nedenle hayat yolculuğunda Allah'tan her zaman umut ederek yürümeliyiz, ümitle çalışmalıyız ve ümit ettiğimize ulaştığımızda ise O'na şükretmeliyiz.

Hayat yolunda yaşam coşkundan, azminden ve gayretinden bir şey eksilmesin. Ümidin tam olsun ve Allah'a olan iman ve güvenin de… Bu şekilde devam edersen, Allah sana istediğini verecektir.

Allah'ın varlığını bilmek için çok uzaklara gitmeye gerek yoktur gerçekte. Bulunduğunuz yerde gözlerinizle etrafa baktığınızda, ya da kulaklarınızla şu evreni dinlemeye yöneldiğinizde, güzel kokulu bir çiçeğin rayihasında, gökyüzünden gelen güneş ışıklarının sıcaklığını vücudunuzda hissettiğinizde, yine O'nun varlığına ve büyüklüğüne o kadar çok delil bulmanız mümkündür ki!

İşte bu kitap Allah'a güvenerek ve umutsuzluğumuzu yenerek nasıl güzel bir hayat yaşayabileceğimize dair bize rehberlik yapacak bir kitaptır.
(Tanıtım Bülteninden)


İmam-ı Gazali: Kalbin Keşfi

İmam-ı Gazali: Kalbin Keşfi

Mehmet Erol Kuloğlu

5,63 TL
Dert Etme Allah Yeter

Dert Etme Allah Yeter

Mehmet Erol Kuloğlu

8,25 TL
Huzur Bulacağınız Şifalı Dualar

Huzur Bulacağınız Şifalı Dualar

Mehmet Erol Kuloğlu

5,63 TL
Sabret Allah Seninle

Sabret Allah Seninle

Mehmet Erol Kuloğlu

7,25 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.