Vaat Edilmiş Topraklar İçin Harb-ı Kıyamet
% 18indirim

Vaat Edilmiş Topraklar İçin Harb-ı Kıyamet

  • 10,00 TL8,20 TL

    hopi kampanyası
    0,41 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

*2008 yılında başlayan küresel krizin etkileri özellikle A.B.D'de halen devam ediyor. Küresel krizden BRIC ülkelerinin, A.B.D ve Batı dünyası kadar etkilenmemesi tesadüf mü?

*A.B.D "özgürleştirme" bahanesiyle girdiği Irak'ın sahip olduğunu iddia ettiği "kitle imha silahlarını" bulamadı. Irak'ı üç parçaya bölen A.B.D'nin; "özgürleştirmek" için, vaat edilmiş topraklar sınırları içerisinde bulunan Irak'ı seçmesi tesadüf mü?

*Türkiye çeyrek asrı aşkın süredir terör belasıyla mücadele ediyor. Terörün, vaat edilmiş topraklar içerisinde yer alan; Güneydoğu Anadolu bölgesinde "başlatılması" tesadüf mü?

*Theodor Herzl, Abdülhamit Han'dan Filistin'i Yahudilere satmasını istedi. Bu talebi tarihi bir ifadeyle reddeden Abdülhamit Han'ın tahttan uzaklaştırılması ve Devlet-i Aliyye-i Osmaniye'nin 1.Dünya Savaşı'nın içerisine çekilmesi tesadüf mü?

*Devlet-i Aliyye-i Osmaniye'nin son dönemlerinden başlayarak ülkemizde okul açmak için yabancı devletler adeta yarıştı. Şu anda dünyanın dört bir yanında açılan Türk okulları siyonizm için nasıl bir tehlike oluşturuyor? Bu okulların aleyhine çalışmalar tesadüf mü?

Tüm bu soruların cevaplarını bir kez daha düşünmenizi sağlayacak bir politik kurgu...
Bütün devletlerin içine sızmış bir teşkilatın; "vaat edilmiş topraklar" hayali ve bu hayalden "Mescid-i Aksa'ya" uzanan macerası…


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.