Vadideki Zambak
% 31indirim

Vadideki Zambak

  • 8,50 TL5,86 TL

    hopi kampanyası
    0,29 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
İsteğine boyun eğiyorum. Kendisinin bizi sevdiğinden daha çok bizim kendisini sevdiğimiz kadının ayrıcalıklı durumu, akım kurallarını bize bütün yönleriyle unutturmaktadır. Alnınızda küçücük bir çizginin dahî oluştuğunu görmemek için, en ufak bir redden kederlenen dudaklarınızdaki hüzün ifadesini gidermek için mucizeler yaratıp uzaklıkları aşar gelir, kanımızı döker ve geleceğimizi hiçe sayarız. Bugün geçmişimi bilmek istiyorsun, al işte öğren. Fakat Natalie bilmeni istediğim birşey var: ben bugüne değin sana itaat ederek dokunmaya bile kıyamadığım anıları çiğnemek zorunda kaldım.

Yorum Sayısı: 4

Bilmiyorum aşkın bu kadar ön planda bu kadar her şeyden üstğn tutulmasını sevmediğimden belki ama bunu sevenler için bir numaralı kitap olacağı kesin. Sevmeyenlerse başlamasın aman diyeyim. Gurur ve Önyargı gibi değildir, her şey mi aşk etrafında dönüyormuş gibi hissettirir her kelimesi mi.... Maalesef büyük beklentilerle başlayıp fos sesiyle bitirdiğim bir kitap oldu...

B
Büşra Bilge  -   19.07.2016

Başucu kitabım olmaya adaylığını birinci sıradan koymuş bir kitap oldu.

B
Betül Zeybek  -   12.03.2016

İlk cümlesinden etkisi altına alan, aşkın en masum halini anlatan bir kitap.

B
Betül Zeybek  -   12.03.2016

Kocasıyla mutlu olmayan Henriette'le, kendisinden çok daha genç olan Felix'in imkânsız aşkını anlatan kitap. Güzel ve akıcı bir kitap.

E
Erdal Koyunsever  -   25.02.2016