Vahşi Yaşam-Minik ve Vahşi
% 25indirim

Vahşi Yaşam-Minik ve Vahşi

Rakunlar, Gelincikler, Kuyruksürenler
  • 14,90 TL11,18 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Minik ve Vahşi'de; rakunlar, gelincikler ve kuyruksüren türleriyle ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Minik ve Vahşi kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam Minik ve Vahşi DVD'sinde ise, Kaliforniya sahillerinde nesli tükenmekte olan su samuru ile kıyıları yaşam alanı olarak benimseyen canlıları keşfedecek ve fok avlayan balinalar, sessizce geyikleri izleyen kaplanlar ve köpekbalıkları da dahil avcılık konusunda son derece yetenekli olan etçil hayvanların inanılmaz avlanma yöntemlerini izleyeceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.