Vahşi Yaşam-Primatlar
% 15indirim

Vahşi Yaşam-Primatlar

Maymunlar, Şebekler, İpek Maymunlar, Lemurlar
  • 14,90 TL12,66 TL

    hopi kampanyası
    0,63 Paracık
  • VEYA

    Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVDniz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Primatlarda; maymunlar, şebekler, ipek maymunları ve lemurlarla ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Primatlar kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam Primatlar DVDsinde ise, goril, yarasa kulaklı tilki ya da koati gibi türlerin kardeşleriyle oynarken nasıl hayatta kalmayı da öğrendiğini izleyecek ve şempanze türlerinin avlanmak için hangi aletleri kullandığını göreceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.